Кабмін відправив на приватизацію “Хмельницькобленерго”

Кабінет міністрів України дозволив приватизацію державних пакетів акцій шести обленерго на конкурентних засадах.

У повідомленні Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ зазначається про приватизацію державних пакетів акцій «Хмельницькобленерго», «Миколаївобленерго», «Тернопільобленерго», «Запоріжжяобленерго», «Харківобленерго» і «Черкасиобленерго».

«Розпорядження (уряду, датоване 18 лютого ц.р. – НГП) дає можливість ухвалити рішення про приватизацію шести об`єктів паливно-енергетичного комплексу. Зокрема, це стосується акцій АТ «Хмельницькобленерго», АТ «Миколаївобленерго», АТ «Тернопільобленерго», АТ «Запоріжжяобленерго», АК «Харківобленерго», АТ «Черкасиобленерго». Рішення уряду дасть змогу приватизувати державні пакети акцій цих підприємств на конкурентних засадах і забезпечити надходження коштів до державного бюджету України», – сказано в повідомленні Департаменту інформації КМУ.

Приватизація пакетів акцій енергопостачальних підприємств забезпечить залучення в енергетичну галузь коштів приватних інвесторів, що дасть змогу здійснити реконструкцію і оновлення устаткування підприємств, переконані урядовці.

Нагадаємо, що у листопаді 2012 року заступник міністра енергетики і вугільної промисловості України Володимир Макуха заявляв, що Україна планує завершити приватизацію підприємств теплової генерації та обленерго до кінця 2013 року.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.