Кабмін Яценюка відправить на продаж три спиртозаводи Хмельниччини

На сайті Верховної Ради з’явився законопроект №2519а, який створює умови для приватизації спиртових підприємств.

“Установити, що з 1 січня 2020 року виробництво спирту етилового (у тому числі як лікарського засобу), спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового здійснюється суб’єктами господарювання незалежно від форми власності за умови одержання ліцензії” — йдеться у законопроекті № 2519а “Про внесення змін до деяких законів України щодо об’єктів агропромислового комплексу”.

Законопроектом пропонується приватизувати 374 підприємства спиртової галузі, з яких “116 об’єктів ліквідовано (припинено), 78 — реорганізовано, 180 — не відповідають критеріям визначеним статтею 5 Закону України „Про приватизацію державного майна”, — йдеться в пояснювальній записці до закону.

Що стосується Хмельницької області, то з молотка можуть піти Ганнопільський спиртовий завод, Довжоцький спиртовий завод, Маниковецький спиртовий завод.

Також на приватизацію пропонують виставити Шепетівський ветсанзавод, Хмельницьку зональну державну спеціалізовану лабораторію ветеринарної медицини по хворобах молодняка, Хмельницьку обласну станцію захисту рослин, ВО по видобутку вапнякового каменю для цукрової промисловості “Укрцукрокамінь” (Чемеровецький район), Нігинський кар’єр, Старокостянтинівський елеватор, Богдановецький комбінат хлібопродуктів, Волочиський комбінат хлібопродуктів, Хмельницький ветеринарно-санітарний завод.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.