Хмельницькі комуністи відбілювали від телевізійного “наклепу” ветеранів війни

Біля Хмельницької облдержадміністрації міський комітет Компартії України влаштував акцію на захист історичної правди про події Великої Вітчизняної війни «Фронтовики – наша гордість».

Як повідомляє прес-служба комуністів, учасники акції обурені політикою ТРК «Україна». Телеканал популяризує ідеї фашистських та расистських теорій, транслюється відвертий наклеп  на ветеранів та події Великої Вітчизняної війни. Фільм «1941. Заборонена правда»  та передача, в якій відбувалось обговорення цього фільму – остаточно обурив громадськість, ввжають у міському КПУ.

Фото прес-служби Хмельницької міської КПУ

«Таке ставлення телеканалу до питань патріотизму та увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні  аморальне. Саме тому ми сьогодні тут. Ми не допустимо розвитку фашизму в Україні», – заявив перший секретар Хмельницького міськкому КПУ Віталій Сопрук.

Крім цього, учасники акції прийняли резолюцію, яку відправлять керівництву держави, профільним державним комітетам та керівництву ТРК «Україна». Вони вимагають  від ТРК «Україна» надати можливість представникам Організації ветеранів України, її Центру захисту правди історії Великої Вітчизняної війни 1941 -1945 рр. із залученням науковців-істориків подати на телеканалі правдивий виклад подій Великої вітчизняної війни, а також пропонують  Національній експертній комісії України з питань захисту суспільної моралі дати оцінку відповідності щодо діючого законодавства України програмам ТРК «Україна» «1941. Заборонена правда», «ДНК-портрет нації».

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.