Виборча технологія від влади — ані згадки про Партію регіонів

Час, що залишився до президентських виборів-2015, надихає провладну політичну силу до апробації всіляких чудернацьких способів з маніпуляції волевиявлення громадян. Найкраще експерименти даються на проміжних виборах до місцевих рад, котрі не роблять особливої погоди, але дуже важливі для Партії регіонів. І хоч класики від партії влади, як мантру, на загал торочать, мовляв, вперше за історію незалежності, Партія регіонів, не лише у нас в області, будучи при владі в країні отримала таку широку підтримку людей… Партія регіонів є фаворитом українців, у дійсності це заклинання не витримує критики.

На Хмельниччині влада боїться афішувати свого кандидата, бо чудово розуміє: як тільки-но кандидат на зустрічах з виборцями засвітить, що його висунули регіонали, фіаско гарантоване. Інша річ, коли ставка ПР робиться на позитивні якості людини на кшталт талановитий господарник, майстер на всі руки, лікар від Бога. Ось тут у підсвідомості виборців спрацьовує своєрідний маячок: не важливо, від якої партії, головне — хороший чоловік. Саме цю технологію Партія регіонів вдало відкатала на проміжних виборах депутатів до Хмельницької обласної ради по 17 одномандатному виборчому окрузі з центром у Теофіполі, що відбулися 6 травня 2012 року. І вже використовує на довиборах депутатів обласної ради по 28 одномандатному виборчому окрузі (центр м. Волочиськ).

Нагадаємо, що торік висуванцем від влади, членом Партії регіонів був керівник ТОВ “Святець” Василь Мастій. Однак на зустрічах та у розповсюдженій агітці перед виборами, він жодним словом не сказав виборцям, що висунутий облорганізацією ПР. “Можна із впевненістю сказати, що цей керівник (В.Мастій — авт.) — фахівець і патріот в одній особі. Не одним днем живе. Його поважають у селі, в районі, області та державі як грамотного, розважливого керівника, відданого хліборобській справі”, — уривок з агітки Мастія. Не пролив світла й однопартієць Мастія, приватний підприємець Віктор Ткачук, котрий вийшов з програмною публікацією “Зробіть правильний вибір” у місцевій районці “Життя Теофіпольщини”. Крім синонімів господарник, мудрий керівник, фахівець і патріот, регіонал Ткачук закликав виборців “не піддаватися на політичні ігри”.

Перевірений прийом політичних маніпуляцій перед проміжними виборами, що відбудуться 24 лютого цього року, спробує нав’язати газета Волочиської райдержадміністрації та ради “Зоря”. В двох останніх номерах, без жодного пояснення на інформаційний привід, виходять замітки про головного лікаря центральної районної лікарні Віктора Чубара. Головний редактор навіть не шкодує газетної площі, віддаючи частину першої сторінки у розпорядження лікаря.

 

Замітки з фотографіями головного ескулапа доповнює “вінігретний” текст: від адміністративної роботи до окремих штрихів з дитинства пана Чубара. У підсумку доходить до повного абсурду: “Незважаючи на зайнятість в адміністративній діяльності, Віктор Миколайович (Чубар — авт.) завжди серед колег по роботі, цікавиться їхніми справами, точністю встановлення діагнозу захворювань пацієнтів, дає необхідні поради, консультації”, — пише районка. Складається враження, що головний лікар повинен виконувати якісь інші функції, а не ті, що перерахувала газета.

Все просто — “словесна істерія” повністю перегукується зі стартом виборчої кампанії до Хмельницької обласної ради. Кандидатом від влади, як ви вже здогадалися, є головний лікар Віктор Чубар. На створення йому позитивному іміджу без Партії регіонів кинуті всі сили і засоби. У середовище білих халатів навіть запущена “бомбова інформація”: якщо не проголосуєте за Чубара, закриють лікарню.

Віталій Тараненко.

Loading...
Теги: , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 13

 1. партія районів рулить, дурять людей

 2. Віталій, а ти у відповідь давай газету яка входить до сфери НГП про те, який Симчишен кандидат.

 3. а навіщо симчишину газета… він он і сайт свій має – ми зараз на ньому, а газета то так – будуть закидати, хоча тепер і частіше газета буде виходити інформаційне поле симчишина

 4. правильно, всі нормальні люди повинні об’єднати свої зусилля проти
  пр-івської чуми. на інформаційному полі все зачищено під Ядуху, всі канали крім 33 каналу співають оди, всі районні газети, Подільські свісті – все співає оди і лобзає зад.

 5. а також “Поділля”, “Проскурів”, “Всім”, “Моя газета”, Екслюзив вже продав Лабазюку. Медіа-магнат прямо.

 6. Людям соромно за те, що вони в партії регіонів.

 7. Чубар хороша людина, але він регіонал і за нього в нас голосувати не хочуть. його підставили в ін тепер тушка та зрадник. регіонів у Волочиську ненавидять.

 8. І от тут, пан Віталій помилився…. Василь Мастій зовсім не висувався регонами. Його висунула Народна партія начолі зі Шпаком. Потрібно перевіряти факти пред тим, як їх друкувати!!!!

 9. важко буде Симчишину у нас проти партії регіонів, люди залякані і бояться.

 10. важко буде але то є політика! переможе-це буде добре
  ні ( що теж можливо) це не трагедія а досвід
  так що все що буде піде на користь йому

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.