Ігор Добжанський: “У статуті Партії регіонів не було записано, що можна красти та вбивати”

“Я вас всіх порву, хто зачепить це питання на сесії. Я провів збори у селах і вселив сподівання, що проведемо зовнішнє освітлення і зробимо дороги до кладовищ. Вони вас проклянуть, і я разом ними”. Донедавна саме у такій формі вів себе депутат Хмельницької обласної ради від Партії регіонів і голова Волочиської райдержадміністрації Ігор Добжанський. Ігор Миколайович разом із регіоналами Василем Ядухою та Михайлом Войтюком грали перші скрипки на пленарних засіданнях сесій обласної ради. 

З приходом нової влади пану Добжанському довелося змінити “репертуар” та збавити обороти. 20 лютого, коли в Україні почали з’являтися перші десятки Небесної сотні, він написав заяву на вихід з Партії регіонів. Як тепер говорить, склав партійні повноваження не під тиском громадськості, а добровільно. Не на диктофон колишнє керівництво країни в особі Віктора Януковича (почесного президента Партії регіонів) називає бандитами та корупціонерами.

Наше спілкування на тему, чи є майбутнє в обласної організації Партії регіонів, відбулося в кулуарах обласної ради перед початком сесії. 

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

— Чи можна назвати Вашу заяву про вихід з Партії регіонів вимушеною? Де-юре Ви й надалі залишаєтеся у партії Януковича?

— Не думаю, що хтось грається у важкій суспільно-політичній ситуації. Як кажуть у народі, гратися з вогнем небезпечно. Не буду розписуватися за моїх колег, а скажу особисто від себе: я побачив, як перші особи України, поступили з тими людьми, які працювали. Так, я був у Партії регіонів, але у статуті цієї політичної сили не було записано, що можна красти, вбивати… Те, що сьогодні випливає на поверхню, цілком підтверджує, хто чим займався насправді.

Мій вихід з Партії регіонів ухвалювався самостійно і був підтриманий колишніми соратниками по партії.

— Яке Ви бачите майбутнє обласного осередку Партії регіонів?

— Я не знаю, яке майбутнє у Партії регіонів. Якщо відверто, то там не всі злочинці. Є багато мудрих і порядних людей. Єдине побажання тим, хто прийшов нині до влади, — не наступіть на старі граблі. Розумію, що Майдан дає погодження на кадрові призначення у Хмельницькій області. Проте не варто відкидати той потенціал, який мають колишні представники ПР. Вони також несли добро.

Знову повертаючись до запитання про майбутнє попередньої партії влади, то скажу про себе, що я, як Ігор Миколайович Добжанський,  якщо отримаю запрошення на роботу від нової влади, все робитиму, щоб був мир та стабільність у країні та області.

— Яку кількість крісел в обласній раді може втратити ПР на наступних місцевих виборах, проведення яких очікується восени цього року?

— Все залежатиме, з якими гаслами і програмами йтиме Партія регіонів. Можливо, вона захоче з кимось у блоці зайти до обласної ради.

— Чи вважаєте Ви помилкою підхід ПР щодо формування членів цієї політсили, куди силоміць заганяли державних службовців?

— Знову ж не хочу говорити за всіх, зазначу про Волочиську районну організацію Партії регіонів, яку очолював. Якщо такий факт хтось мені наведе, я готовий публічно вибачитися. Але ви цього не знайдете.

— Сьогодні фракція Партії регіонів в облраді саморозпустилася і, відповідно, всі регіонали перейшли у статус позафракційних. Чи планується певне гуртування соратників шляхом створення депутатської групи?

— Авжеж. Ми про це говоримо і обов’язково таку групу створимо. Наголошу, що наразі ще працює депгрупа “Будуємо Хмельниччину разом”, яка свого часу була дуже потужним об’єднанням, куди входили до 70 депутатів.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

— Але ж “Будуємо Хмельниччину разом” має певний негативний шлейф, який пов’язується з її керівником і екс-губернатором Василем Ядухою.

— Думаю, що цю групу ми змінимо не лише за назвою, а й суттю. І будемо обговорювати на всіх рівнях питання соціально-економічного розвитку області.

— Ми згадами про Ядуху, який сьогодні “у бігах”. Він якимось чином ще зберіг вплив на депутатів, які були у фракції ПР та депгрупі “Будуємо Хмельниччину разом”? І чи взагалі Ядуха буде проявляти надалі політичну активність?

— Судячи з того, що Василь Степанович — молода людина (йому 50 років), переконаний, що на цьому його політична кар’єра не зупиняється. Що стосується його впливу, то хіба Ядуха комусь дає вказівки? Мені нічого він не доручає… Зараз треба всім об’єднатися, бо протистояння призводить до колапсу.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Козел цей Добжанський.Запрошення чекає на посаду.Ворюгам не місце Геть в біги за Ядухою!

  2. Вовк вдягнув овечу шкуру

  3. Ну Добжанський не ховається,а наш красилівський бандюган арсенюк ховається в кущах.Боїться людей.і то сильно боїться.Знає за що і чого. А був царем Петром,тепер Петька в кущах.Правда Анка-кулеметчиця бакалюк ше не сховалась,не вміє бідна тримати кулемета,в школі погано вчилась. КРЕПКИЙ ПЕДАГОХ РАЙОНУ!

  4. Ще зовсім недавно отримував нагороди від Васі, тепер хає.
    Так відпрацював, що оцінює свою роботу на 2-гу групу інвалідності, яку оформляє,щоб зберегтися від криміналу(

  5. Рощбпл

  6. На Майдані озвучували! “Не дивися хто Він сьогодні! Дивись Ким Він був учора!!!” Ми про це забуваєм!?((( Одні сиділи в кріслах… а інші на “нарах”! Одні купували БЕНКЛІ інші ремонтували Жигулі! От і думайте…, а краще рішайте!!! Або Ми! або ЗА НАС!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.