На Хмельниччині у січні заборгованість із виплати заробітної плати зросла на третину На Хмельниччині у січні заборгованість із виплати заробітної плати зросла на третину

У Хмельницькій області на 1 лютого 2014р. заборгованість із виплати заробітної плати становила 13 млн.грн., що на 31,5% більше, ніж… Далі »

Біля пустого кабінету губернатора Хмельниччини виставили пост самооборонівців Біля пустого кабінету губернатора Хмельниччини виставили пост самооборонівців

Рада громадської організації “Хмельницький майдан” ухвалила рішення  про встановлення посту членів загону самооборони біля кабінету голови Хмельницької обласної державної адміністрації… Далі »

Кандидатура депутата Адамського погоджена на посаду заступника голови Хмельницької облради Кандидатура депутата Адамського погоджена на посаду заступника голови Хмельницької облради

Кандидатура депутата Хмельницької облради (фракція ВО “Батьківщина”) Віктора Адамського погоджена на посаду заступника голови облради. Про це “Незалежному громадському порталу”… Далі »

Півтисячі хмельницьких афганців готові захищати Крим від загарбників Півтисячі хмельницьких афганців готові захищати Крим від загарбників

Півтисячі хмельницьких афганців готові захищати цілісність півострову Криму від російських загарбників. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив депутат Хмельницької міської ради,… Далі »

Депутати Кам’янець-Подільської міськради виступили проти розколу країни Депутати Кам’янець-Подільської міськради виступили проти розколу країни

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради звернулися до вищого керівництва держави щодо запобігання ескалації конфлікту та недопущення розколу України. Відповідне зверенення обранці… Далі »

За пост губернатора Хмельниччини побориться бютівець Лесков (Оновлено) За пост губернатора Хмельниччини побориться бютівець Лесков (Оновлено)

Хмельницька обласна громадська організація “Майдан” висунула Валерія Лескова на посаду голови Хмельницької облдержадміністрації. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив член… Далі »

Тренера безпідставно звинуватили Тренера безпідставно звинуватили

Кілька днів тому в соціальних мережах ВКонтакті та Facebook з’явилися номери телефонів та деякі данні про членів Кам’янець-Подільської Партії регіонів та прихильників діючої влади…. Далі »