Сабій закликає громадян працювати у владі. “Посад всім вистачить” Сабій закликає громадян працювати у владі. “Посад всім вистачить”

Народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Сабій закликає громадян працювати у владі. Про це він заявив на Народному віче у… Далі »

Губернатор Прус поговорив з хмельничаними про Крим – ВІДЕО, ФОТО Губернатор Прус поговорив з хмельничаними про Крим – ВІДЕО, ФОТО

Новообраний голова Хмельницької ОДА Леонід Прус з’явився на хмельницьке Народне віче, щоб поговорити про складну ситуацію в Криму. Отримати слово… Далі »

Правий сектор: на Хмельниччині до влади рвуться представники “януковичовської братії” – ВІДЕО Правий сектор: на Хмельниччині до влади рвуться представники “януковичовської братії” – ВІДЕО

На Хмельниччині до влади рвуться представники “януковичовської братії”. Про це заявила представниця старшини Правого сектора пані Дая під час недільного… Далі »

Майдан, який розвели та кинули Майдан, який розвели та кинули

1 грудня 2013 року. На хмельницький Майдан вийшли кілька тисяч містян, аби висловити солідарність у кривавому та анти людському побитті… Далі »