Губернатор Прус поговорив з хмельничаними про Крим – ВІДЕО, ФОТО

Новообраний голова Хмельницької ОДА Леонід Прус з’явився на хмельницьке Народне віче, щоб поговорити про складну ситуацію в Криму.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Отримати слово йому допомогла вірна соратниня Леся Стебло. Під вигуки і гул губернатор дав власну оцінку ситуації в країні. Монолог керівника області тривав не більше 5 хвилин.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“Україна стоїть на порозі війни. Агресор фактично переступив поріг нашої домівки. І зробив це, коли у нас такі важкі втрати – це Небесна сотня, до якої руки доклала бандитська влада. Це вже засудила світова спільнота… Я  – за вільну суверенну неподільну Україну! Зараз не час для чвар або вияснення стосунків – маємо об’єднатися, бо в єдності наша сила. Повинні гордитися українськими військовими, прикордонниками, всіма простими людьми, котрі збирають харчі для наших військових, які перебувають в Криму. Я впевнений, що з Божим благословенням ми покажемо всьому світові вільну і розбудовану Україну”, – заявив Леонід Прус.

[vI4Mwoy5c_U]

[FIyMVXQ2yEk]

Після виступу голови ОДА люди скандували “Молодець” та “Ганьба”. Далі його охорона швиденько вивела з Майдану і розчинилися.

[c-q9WQ3TxuY]

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 16

 1. Ось вам і влада!!! Ядуха керував зі своєю бл…ю Бернадською, а Прус щоб не відставати від нього буде керувати з бл…ю Стебло. І чому мовчав майдан? Де ж так звана люстрація?

 2. Лише вийшов наказ про призначення, а він ГУБЕРНАТОР вже з охороною ходить!!!!

  • і сайт перед тим, як писати, що Прус з охороною пішов з Майдану, мав би уточнити, хто з ті чоловіки поряд з Прусом. То – члени партії Удар, які між іншим, від початку були з Майданом!!

  • Вітаю Хмельничан з днем відродження партії Регіонів на Хмельниччині під назвою -партія Удар.
   Кількістю звезених ГОРИЛ на підтримку “Хубернатора” і екзальтованих бабульок вони переплюнули попередників.
   Де та Свобода Що клялась на крові ,що не допустить в крісло пройдисвітів? Скільки Сабій отримав за просування Пруса. Де та Батьківщина,що маючи в області найбільше депутатів а значить і підтримку людей просрала всі ключові посади? Тепер будуть патрони підносити вчорашнім соратникам.
   Всі помилки спишуть на ПРудар -всі перемоги на Свободу.
   А що згвалтований Майдан?Буде МАЙДАНІЩЕ.БЕЗПОЩАДНИЙ.

   • Вітре тут ти не повністю правий. Свобода ще все поставе на свої місця. А майдан ще буде і не раз!

 3. Повернення до квотних принципів поділу посад 2005 року дають прогнозовані негативні результати. Не розумію, що заваджало в.о. Президента запропонувати місцевим органам самоврядування висунути свої кандидатури на пости губернаторів і голів райадміністрацій? І потім згідно діючого закону їх затвердити? О це і була б передача повноважень на місця. Не захотіли ділитися владою. Боюся що вони з таким же натхненням і швидкістю будуть впроваджувати реформу, яка дасть повноваження на місця. Без тиску вулиці не буде діла. І починати треба вже. Тиснути і змушували виконувати обіцянки, щоб Гештень прийшло розташування 2007-2008 років. І тут не справа в персоналіях.

 4. Про Майдан згадав губернатор, який відсидівся в кущах коли цей Майдан вирував.. Головне, що охороною вчасно обзавівся. Як на мене, дуже невдале призначення, и люди це відчули.

  • Сьогодні день ганьби УДАРУ.Ще не почавши виборчої компанії Хмельниччину Удар втратив. Кличко особисто подякує Лесі за підставу. Добрі люди підскажуть.

   • НЕ такий дурень Кличко щоб погодити сам собі підставу, висунули людину – значить довіряють
    А від такого “свіжого вітру” тхне гнилельким брудним душком…

 5. Якщо у цього ботаніка є честь, він повинен написати заяву на звільнення. Якщо ні – Майдан має перемісти його назад у лабораторію рослин.

 6. приїдуть хлопці з лікування і перемістять.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.