Хмельницька “Батьківщина”, “Свобода” і УДАР втратили владу у Раді “Майдану” Хмельницька “Батьківщина”, “Свобода” і УДАР втратили владу у Раді “Майдану”

У Хмельницькому Народне віче проголосувало за деполітизацію керівних органів Ради “Майдану”. Від сьогодні троє співголовуючих за квотами “Батьківщини” (Валерій Лесков), “Свободи”… Далі »

У Хмельницькому Небесна сотня доповнила монумент Мазура – ВІДЕО, ФОТО У Хмельницькому Небесна сотня доповнила монумент Мазура – ВІДЕО, ФОТО

У Хмельницькому портрети героїв Небесної сотні розмістили під монументальною-скульптурною композицією “Віра. Надія. Любов”. Це відбулася сьогодні на Народному віче. За… Далі »

У Хмельницькій області мобілізували через військкомати 6,5 тис. осіб У Хмельницькій області мобілізували через військкомати 6,5 тис. осіб

Станом на 21 березня у Хмельницькій області мобілізували через військкомати 6,5 тис. осіб. Про це повідомив голова обласної ради Іван… Далі »

Депутат облради просить поновити його у “Батьківщині” Депутат облради просить поновити його у “Батьківщині”

Депутат Хмельницької обласної ради Валерій Мурза просить поновити його у ВО “Батьківщина”. Відповідну заяву він надіслав на Політраду партії та контрольно-ревізійну… Далі »