На прощання Ядуха вибрав кошти за невикористану відпустку – Документ На прощання Ядуха вибрав кошти за невикористану відпустку – Документ

Одне з останніх розпоряджень голови Хмельницької ОДА Василя Ядухи стосувалося повного розрахунку з ним за невикористану відпустку. “Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату… Далі »

Незавидна “губерніада”. Лесков чи Прус — хто кого? Незавидна “губерніада”. Лесков чи Прус — хто кого?

Спекатися липкого на гроші голову Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядухи, як виявилося, це пів біди. Попереду розгорілися нечувані баталії за крісло… Далі »

Хмельницька облрада засудила посягання на суверенітет і територіальну цілісність України з боку Росії Хмельницька облрада засудила посягання на суверенітет і територіальну цілісність України з боку Росії

Хмельницька обласна рада засудила посягання на суверенітет і територіальну цілісність України з боку Росії. Відповідне рішення депутати облради ухвалили на… Далі »

На Хмельниччині постраждалий майданівець вийшов з “Батьківщини” через “липових” героїв Майдану – ВІДЕО На Хмельниччині постраждалий майданівець вийшов з “Батьківщини” через “липових” героїв Майдану – ВІДЕО

На Хмельниччині постраждалий майданівець Володимир Гаман заявив про вихід з “Батьківщини” через появу “липових” героїв Майдану. Про це він наголосив… Далі »

Екс-“фронтовик” став заступником голови облради – ФОТО Екс-“фронтовик” став заступником голови облради – ФОТО

Екс-“фронтовик” і депутат Хмельницької обласної ради з “Батьківщини” Ігор Хитрук став заступником голови облради. За цю кандидатуру проголосувало 55 обранців… Далі »

70 кримських татар отримали притулок на Хмельниччині 70 кримських татар отримали притулок на Хмельниччині

У Хмельницькій області 70 кримських татар отримали притулок. Їх розмістили у профспілковому санаторії селища Маків Дунаєвецького району. Про це повідомила директор… Далі »

Бютівця Адамського обрали першим заступником голови Хмельницької облради – ФОТО Бютівця Адамського обрали першим заступником голови Хмельницької облради – ФОТО

Депутата Хмельницької облради від “Батьківщина” Віктора Адамського обрали першим заступником голови Хмельницької обласної ради. За відповідне рішення проголосували 60 депутатів на… Далі »

Томенко вимагає навести порядок у Хмельницькій області Томенко вимагає навести порядок у Хмельницькій області

Народний депутат від фракції “Батьківщина” вимагає негайно навести порядок у Хмельницькій області. Зокрема , призначити голову ОДА та керівників правоохоронних… Далі »

Голова Хмельницької облради зекономить бюджет на рангах та службових автівках Голова Хмельницької облради зекономить бюджет на рангах та службових автівках

Голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар зекономить кошти обласного бюджету на присвоєні рангах та відмові від експлуатації службового авто. Про… Далі »