Томенко вимагає навести порядок у Хмельницькій області

Народний депутат від фракції “Батьківщина” вимагає негайно навести порядок у Хмельницькій області. Зокрема , призначити голову ОДА та керівників правоохоронних органів.

З такою вимогою він звернувся до лідера УДАРу Віталія Кличка і прем’єр- міністру Арсенію Яценюку, пише сайт “Оглядач”.

Нардеп вважає, що нинішня ситуація, що склалася в Україні, повинна була стимулювати політиків, які сформували коаліцію і взяли на себе відповідальність за події в країні, до продуманих, зважених і, головне, швидких кадрових призначень.

Замість цього він зауважує, що вже більше півмісяця в Хмельницькій та Черкаській областях не призначені ні голови ОДА, ні керівники правоохоронних органів.

“Якщо дійсно при визначенні посад голів обласних адміністрацій врахований так званий квотний принцип розподілу (який я вважаю помилковим і неправильним), то треба його довести до логічного завершення. Якщо керівництво цих областей передані в сферу відповідальності партії “УДАР” , то вона повинна негайно призначити губернаторів, а керівництво партії має подати нових керівників і взяти відповідальність за їх діяльність” , – вважає Томенко.

Він нагадав , що колишній голова Хмельницької ОДА Ядуха прославився скандалами, пов’язаними з грабунком області та виправданнями, що влада Януковича – “від Бога”.

“Це означає , що в першій версії квотного призначення повну відповідальність повинен нести “УДАР” , а в другій версії – не можуть призначатися на посади люди, причетні до керівних посад та прийняття рішень в період Януковича- Ядухи в Хмельницькій чи Януковича-Тулуба на Черкащині. Оскільки я добре знаю обидві області, то вважаю, що кожен день відсутності кадрових призначень – це створення проблем і в самих областях, і для України в цілому” , – зазначив Томенко.

23 лютого голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха написав заяву про звільнення за власним бажанням.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Мудре рішення! Підтримуємо! А то чекаємо з моря погоди!

  2. мудре рішення!!!давно пора наводити порядок!наприклад, 12.03.14 на Вінничині невідомі закинули на територію Вінницької обласної прокуратури чотири, а на адмінприміщення прокуратури м. Вінниця дві стікляні бутилки із запальною сумішшю (візуально схожих на “коктейлі Молотова”) і врезультаті чого відбулось їх часткове загоряння!!! ДОРЕЧІ!по вказаних фактах МВСУ в Вінницькій області розпочато кримінальне провадження по ч.4 ст.296 ККУ! а в м.Хмельницькому 19.02.14 відомі особи з числа мешканців Хмельницького організували т.зв. мирне зібрання, яке переросло у масове заворушення і в результаті чого було здійснено спробу захвату адмінприміщення військової частини (УСБУ), спалено вказану будівлю та три тролейбуси, а також призвело до гибелі двох осіб та поранення чотирьох осіб!!!а МВС і прокуратура Хмельницької області досі мовчать!!!так може і керівників цих правоохоронних структур до кримінальної відповідальності за бездіяльність???і нехай вони відшкодовують завдані збитки!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.