Дмитро Шевченко: «Ми повинні чітко розуміти, в якій крані хочемо жити через 20 років» (рос.) Дмитро Шевченко: «Ми повинні чітко розуміти, в якій крані хочемо жити через 20 років» (рос.)

Події початку 2014 року, які змінили світоглядно та картографічно Україну обговорюють усі: обивателі, журналісти, політики. Більше того, провідні європейські ЗМІ… Далі »

Прокуратура пішла у перинатальні центри шукати зловживання. Громадян просять повідомляти факти Прокуратура пішла у перинатальні центри шукати зловживання. Громадян просять повідомляти факти

Прокуратура Хмельницької області розпочала перевірку додержання вимог закону при використанні бюджетних коштів, виділених на реалізацію державних програм у сфері материнства… Далі »

Люстараційні списки чиновників Хмельницької ОДА, які лягли на стіл губернатору Прусу Люстараційні списки чиновників Хмельницької ОДА, які лягли на стіл губернатору Прусу

ГО “Мадан” і Антикорупційний комітет при цій громадській організації підготували новому губернатору Леоніду Прусу люстараційні списки чиновників Хмельницької ОДА, котрі… Далі »

ЗМІ: Вікарчук узаконює право власності на кінотеатр, перетворений на розважальний центр ЗМІ: Вікарчук узаконює право власності на кінотеатр, перетворений на розважальний центр

Суд визнав за ТОВ «Браво» право власності на частину (24%) цілісного майнового комплексу кінотеатру «Сілістра», що розташований на вул. Свободи,… Далі »

На Хмельниччині есбеушників привчають до патріотичності – ФОТО На Хмельниччині есбеушників привчають до патріотичності – ФОТО

Управління СБУ у Хмельницькій області у відповіді на інформаціний запит використало гасло Майдану “Слава Україні!”. Про це йдеться у відповіді… Далі »

У Шепетівці з’явився стовп ганьби – ФОТО У Шепетівці з’явився стовп ганьби – ФОТО

У Шепетівці встановили стовп ганьби, на якому повісили фото уродженки міста Валентини Матвієнко – голови Ради Федерації, яка дозволила Президенту РФ… Далі »