Прокуратура пішла у перинатальні центри шукати зловживання. Громадян просять повідомляти факти

Прокуратура Хмельницької області розпочала перевірку додержання вимог закону при використанні бюджетних коштів, виділених на реалізацію державних програм у сфері материнства і дитинства, у діяльності Хмельницького обласного та міського перинатальних центрів, а також обласної та міської дитячих лікарень.

Як передає прес-служба обласної прокуратури, із цією метою у прокуратурі області працюють телефони «гарячої лінії»: 755-141, 755-142.

За вказаними номерами з 9 до 18 години громадяни можуть повідомляти про такі факти:

– стягнення коштів, у тому числі вимагання надати добровільну матеріальну допомогу, за проведення діагностичних обстежень та лабораторних досліджень;

– направлення до конкретно визначених приватних медичних закладів для проведення діагностичних обстежень та лабораторних досліджень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. По всех отделениях нужно так сделать…

 2. ОГО,ОГО.ОГО, -це майже супер, початкові дії! Та це прокуратурі потрібно вивчити більше 30-40 галузевих нормативних актів. Цікаво, при штатах прокуратури, навіть вважаючи молоде покоління. що прийшло в 2013 рр.? Замах супер! Я вмираю! Але комусь це також потрібно розгортати! Робота супер тяжка, перегорнути купи макулатури, записи, ви що ніколи не бачили записів наших оракулів?

  При боротьбі із самогоноварінням, коло кожної квартири потрібно поставити дільничого ! Коло кожного новонародженого поставити деонтанологічного лікаря !!!!!

  Ви зможете це зробити!!!??? Та д е їх сьогодні взяти, при їхній мізерній зарплаті!?

 3. +380 382 656 388
  телефон довіри СБУ

  • А кто этой сбу доверяет?

   • попробовать слабо, напиши заявление!
    или как всегда все взяточники, а помочь в документировании вы сами ищите как!
    Моя хата з краю, я нічо не знаю….

 4. І до сраки ті номери гаряої лінії, що тут викладені… там ніхто слухавку не бере..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.