Лескова не скинули. Рада “Майдану” дедалі скочується до рівня базару – ВІДЕО Лескова не скинули. Рада “Майдану” дедалі скочується до рівня базару – ВІДЕО

Чергове засідання хмельницького громадського органу Ради “Майдан” сьогодні зібрало рекордну кількість членів – 39 із 47. Висока явка не вплинула… Далі »

На Хмельниччині громадяни здали півсотні незареєстрованої зброї На Хмельниччині громадяни здали півсотні незареєстрованої зброї

За останні два тижні мешканці Хмельниччини здали у відділки міліції 48 одиниць зброї, яка не була належним чином зареєстрована у… Далі »

Прокуратура подала позов до суду на скасування розпорядження Ядухи Прокуратура подала позов до суду на скасування розпорядження Ядухи

Прокуратура Хмельницької області подала позов до Господарського суду області визнання недійсним розпорядження облдержадміністрації та виданого на його підставі державного акту на… Далі »

Печерні методи елітного забудовника Печерні методи елітного забудовника

“Будівельна компанія “Хмельницькбудінвест” представляє новий комфортабельний житловий  комплекс “Мирний” по вул. Панаса Мирного, 7/1 — це 200 м від Проспекту… Далі »

У Хмельницькій області за січень-лютий обсяги будівництва зросли на 11,5% У Хмельницькій області за січень-лютий обсяги будівництва зросли на 11,5%

У Хмельницькій області за січень-лютий цього року обсяги будівництва зросли на 11,5% і становили 97,2 млн. грн порівняно з відповідним… Далі »

Сімашкевич береться за люстарцію Сімашкевич береться за люстарцію

У структурі виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради прогнозується значне скорочення кадрів. Скільки саме людей скоротять, поки не сказано, але відомо,… Далі »