Печерні методи елітного забудовника

Будівельна компанія Хмельницькбудінвест представляє новий комфортабельний житловий  комплекс Мирний по вул. Панаса Мирного, 7/1 — це 200 м від Проспекту Миру. Завдяки вигідному розташуванню та зручному плануванню помешкань, комплекс Мирний є втіленням ідеальної гармонії якості та комфорту”. Це була реклама. А тепер про справжнє “покращення”, в якому живуть мешканці першої черги десятиповерхівки.

На фото: Незавершене будівництво другої та третьої черг комплексу "Мирний"

На фото: Незавершене будівництво другої та третьої черг комплексу “Мирний”

Чергу запустили ще рік тому, але досі там не працює ліфт, не доведені до ладу пандуси для інвалідів, парковки для автомобілів, сміттєві баки тощо. Якщо на поточні проблеми якось можна махнути рукою або кривим словом згадати будівельників, то свіже “ноу-хау” від елітного забудовника — переведення мешканців квартир на погодинну подачу електроенергії — виглядає вищою мірою цинізму. Світло вимикають щоденно з дев’ятої ранку до шостої вечора. Перебої з електроенергії почалися з лютого цього року, коли на вулиці спостерігалася мінусова температура. Між іншим, люди скаржаться, що у холодних квартирах (у кожного стоїть газовий котел з електронасосом і при вимкненні світла автоматично зникає тепло — авт.) маленькі діти “підхопили” хвороби.

Раптове повернення до кумівських часів (у 90-ті практикувалася несанкціонована “економія” світла — авт.) та створення “ідеальної гармонії якості та комфорту”, зумовлене запобіганням збільшення заборгованості за електроенергію. Про це свідчить відповідне оголошення, розміщене при вході до комфортабельного комплексу “Мирний” на вул. Панаса Мирного, 7/1.

оголошення

Власники помешкань заперечують приписані їм борги і кивають у бік нечистоплотного забудовника. “Коли нам дали добро на поселення, то комунікації (газ, вода і світло) були налагоджені. Будівельники уточнили, що світло для нас ітиме від недобудованої частини всього будинку. Там стоять три “пушки”, які нагнітають багато гарячого повітря і, відповідно, тягнуть значне споживання електроенергії. У забудовника утворилася суттєва сума боргів перед РЕМом, які він вирішив покласти на плечі мешканців. Людям довели тариф у розмірі 1,2 грн за кіловат, що у тричі більше, визначеного у державі для населення. Чому ми повинні зі своїх кишень платити необґрунтовану вартість електроенергії, коли кожен мешканець, який заселився у будинок, має технічний паспорт та право власності на житло?” — запитує мешканець В’ячеслав Гаврилюк.

[q0JJMPree_0]

Пан Гаврилюк зауважив, що близько 60 відсотків мешканців квартир більш-менш справно платили по “драконівському” тарифу, допоки всіх не перевили на зловісний графік. Окремі власники житла були готові пробачити забудовнику й інший огріх — переплату за купівлю квартир, зарахувавши різницю, що утворилася за приписані борги з електроенергії. “Мені забудовник заборгував 6900 гривень при купівлі житла. Бог з Вами, кажу, зарахуйте ці кошти за спожиту електроенергію. Не погоджуються”, — сказала Ольга Вахнован.

“За купівлю квартири я переплатив 1900 гривень. Пишу на директора ТОВ “Будинок Мирний” Івана Коломійця листа, в якому прошу провести взаєморозрахунок неповернутих коштів за спожиту електроенергію за тарифом 1,2 гривня за кіловат. Їм так не підходить, говорять, платіть за світло готівкою. До речі, у нас навіть немає договору, згідно з яким ми сплачуємо за електроенергію”, — додав Андрій Дзюрма.

Дійсно, так, як дурять із видачею квитанцій мирних жителів, треба ще повчитися. Як заявили мешканці, оплата за світло відбувається у “вагончику” по вулиці Свободи, де сидить ріелтер Дмитро Лашковіцер. Це єдина контактна особа, з якою власники житла тримають зв’язок, оскільки вийти на вище керівництво, не вдається. Люди приносять йому готівку за спожиту електроенергію. Натомість на руки отримують папірець, де, крім штампу “СПЛАЧЕНО”, жодних реквізитів або інших юридичних посилань не існує в природі.

чек

Мешканець В’ячеслав Гаврилюк наголосив, що їх знову пошили у дурні, демонструючи гарантійний лист від 21 січня 2014 року за підписом директора ТОВ “Будинок Мирний” Івана Коломійця. “На Ваш запит щодо штатного підключення мереж електропостачання, запевняю, що підключення трансформаторної підстанції та переведення на прямі розрахунки власників квартир з ВАТ ЕК “Хмельницькобленерго” першої черги будинку по вул. Панаса Мирного, 7/1 буде проведено до 15 березня 2014 року”, — зазначається у листі.

гарантлист

“На календарі 18 березня, а віз і нині там. А все через те, що забудовник вчасно не запустив силовий трансформатор, який, як з’ясувалося, розміщений нижче нульового рівня. Це значить, що вода, яка стікатиме від будинку, фактично заливатиме трансформаторну підстанцію”, — пояснив пан Гаврилюк.

“Незалежному громадському порталу” вдалося телефоном одержати коментар директора ТОВ “Будинок Мирний” Івана Коломійця. “Щодо підключення трансформаторної підстанції, то є затримки з нашим постачальником. Нам гарантували до 15 березня, але в них якісь технічні причини”, — розмито сказав директор. Він не став вдруге говорити “запевняю” про терміни підключення, як у гарантійному листі.

Наразі обмануті люди з будинку на вулиці Панаса Мирного, 7/1 звернулися за допомогою до прокуратури Хмельницького.

Будівельна павутина

Власники квартир у комплексі “Мирний” на вул. Панаса Мирного, 7/1 досі не до кінця розібралися, хто ж насправді будує цей будинок. У первинних документах від 2010 року на здачу в експлуатацію першої черги житла фігурував директор ТОВ “Хмельницькбудінвест” Андрій Немерюк. Це діючий депутат обласної ради від Партії регіонів, член постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, природокористування та екології обласної ради.  Потім “Хмельницькбудінвест” вийшов із підписання будь-яких документів, і в будівельну орбіту запустили ряд пов’язаних між собою компаній. Шефство над комфортабельним житловим  комплексом “Мирний” взяло ТОВ “Будинок Мирний”.

Згідно з даними єдиного державного реєстру, засновником ТОВ “Будинок Мирний” є хмельницьке приватне підприємство “Макс Арт”, а правонаступником — ТОВ “Дубнобудсервіс”. Останнє, як з’ясувалося, має рідні стосунки із “Хмельницькбудінвестом”. По-перше, в інформаційні довідці “Дубнобудсервіс” зазначено, що воно має у місті Вишневе київську обласну філію ТОВ “Хмельницькбудінвест”. По-друге, і ТОВ “Хмельницькбудінвест”, і ТОВ “Дубнобудсервіс” прописані на одному і тому ж ідентифікаційному коді юридичної особи, що свідчить про їхню близькість.

паспорт2

Ще один гравець, який у паспорті об’єкту комплексу “Мирний” іменується генпідрядником, ТОВ “Проскурівський забудовник”, також має “родинні” коріння з фірмою регіонала Немерюка. На початках у керма “Проскурівського забудовника” була Валентина Немерюк, очевидно, дружина депутата облради Андрія Немерюка. 19 лютого цього року керівником призначили Тамілу Савицьку. Засновником згаданої компанії є приватне підприємство “Макс Арт”, а правонаступником — те ж ТОВ “Дубнобудсервіс”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 32

 1. Хмельницьк будінвест ще той фрукт. До речі “19 лютого цього року керівником призначили Тамілу Савицьку”. Таміла Савицька – це мама директора “Хмельницькбудінвест” Немерюка – всі взаємоповязані.

  • Шановні та в них там зо 30 фірм. хто знає Гранд Палас – з тої ж опери. І доля в нього таж що і в сумнозвісному будинку на місці Золотого колоса навпроти кінотеатру та порядк із Поліклінікою № 1. Гранд Палас – Довгобуд, який ніколи не побудують. Людей, яких відселили до цього часу не забезпечили житлом.

 2. Лишний раз убеждаюсь,какие лживые наши СМИ.Жрать не давай,дай кого то грязью облить.Особенно Виталий Тараненко,у которого что не статья,то брехня.Наверное методов реализовать себя больше не видит. Лично проработал с Немерюком 6 лет.Порядочный,честный,грамотный человек.И я не знаю человека в нашем городе,кот.думал бы по другому.

  • До того ж регіонал наближений до Ядухи та Ко

  • Та вы что….пусть этот порядочны и чесный грамотный Немерюк свой офис на Лезнево покажет….как Пентагон…охрана, вход по паспортам, а внутри мини Межигиря…..поживите с наше в доме где нет номального света, и тогда защищайте воров. про недоработки в общем уже даже и писать нет сил.

 3. А яка різниця хто директор?Будують-і нормально будують.Я купив в них дві квартири .А проблеми є в кожного забудовника.Система така в країні.

 4. Це сто відсотків заказуха, такі поточні питання та непорозуміння є практично у всіх забудовників, ці хоть будують та здають, доречі в їх під’їзди люди ходять подивись як в музей, дуже круто зробили. Хай краще напишуть про тих забудовників і обдурених людей, які взяли кошти та пропали взагалі, а в людей нема навіть надії на повернення коштів або житла…

 5. А будиночок то гарненький на фото!

 6. Шо за брехня?Шукаю у реєстрі у Вишневому “Хмельницькбудінвест” або Дубнобудсервіс,щось я взагалі там такого не бачу.Хоча б інфу перевіряли!!!!!!

 7. Будинок відмінний, чудове місце розташування.

 8. Не знаю кому как но мне нравидца дом. Проект очень интересный, аналогов ему нет. Много друзей купили там квартиры я не успел все у них там закончилось. Как я понимаю что когда здаетца дом есть время на его запуск. Я считаю лудше дороже какое-то время платить но зато это свое неплатиш за аренду. Да и вообще друзья говорят что у них это такая задолженность потому что 8 месяцев они некому ничего не платили. Друзья заплатили потому что по счетчику накрутили, лишнего им никто не накручивал что взяли то и заплатили.

 9. Хто замовив цю брехню? Проживаю в цьому будинку і моїй сім’ї комфортно тут. А знайомі, які приходять, в захоплені від будинку.

 10. Все правильно Віталій написав, доказ – слова РЕАЛЬНИХ жителів будинку і копії документів, а не віртуальних критиків, які “знають як порядного…”, “не встигли купити…”, або не вміють користуватися реєстром. Будинок дісно гарний, але здалека(, мали здати 1 чергу в 2011, щось довго “вводять” як на мене. Квартири ще є навіть в 1 черзі, підїзди зробили щоб потенційних покупців водити, така собі замануха. Дійсно немає жодної різниці хто реально директор, але “почерк” забудовника від будинку до будинку нажаль зовсім не міняється(

  • Странно но откуда там квартиры взялись ???? я был у них на офисе и там нет свободных или это вы свою продаете ??? напишите какая она у вас и почем, мне нужна однокомнатная. В стате упоминаеца только пару недовольных а где остальные ?????? мои друзья под этим не подписывались. выже знаете всегда и везде бывают недовольные, я например правительством и путеным недоволен но это ничто не меняет надо начинать с себя за электричество платить надо и тогда в стране будет порядок. пусть каждый отвечает за себя и делает от себя все зависящее чтобы был порядок и мир в этой стране….

 11. А я дуже задоволений роботою компанії. Придбали квартиру в іпотеку, подивились майже всі варіанти в Хмельницькому. Ніякого нав’язування, ніякого хамства, ніяких затягувань часу – навпаки, готовність спокійно працювати з клієнтом стільки, скільки потрібно, і в будні, і у вихідні дні. Дуже вдячний менеджеру Дмитру. Чому ніхто не напише як якісно виконані будівельні послуги? Чому ніхто не напише, що компанія за низьку ціну пропонує дійсно якісне житло? Інші пропонують за таку саму ціну покращений варіант радянського житла замаскованого під європейське, критикують конкурентів всі як один. Назвіть мені забудовника, який вчасно все здає і в якого все ідеально. На мою думку, це заздалегідь підготовлена акція конкурентів і недоброзичливців. НЕ ЗАЙМАЙТЕСЬ НАКЛЕПОМ!!!

  • якиссно зробленні будівельні роботи……….про что вы такое говорите….лучше бы здавали дом только с стенами, а не та халтура что они называют стяжка и штукатурка……немеренно денег пошло и нервов что бы это все исправить, а интересную историю про то как в последнем поъезде между 3 и 4 этажем не поставили балконную плиту и разбирали потом 5,4 этажи, что бы поставить….а все потому что работаю какие то шабашникик, которые работать нормально не хотят, живут прямо в недостоенных квартирах….

   • про окна которые они поставили, я вообще молчу, фурнитура не доставленна, дует с всех щелей, нормально не закрываються, подоконник кривой

 12. А ви, пардон, а якiй квaртирi проживаэте? ) хотiла б подивитись на ваш КОМФОРТ без свiтла, коли холодильник тече, маленьку дитину не роздягнеш i не помиэш нормально, бо води гарячоъ нема i зовсiм не жарко у квартирi… але, в принципi, поняття “комфорт” у кожного своэ…) всяке буваэ)))

 13. Шановні громадяни та автор!
  Ознайомившившись із статтею і відгуками хотілось би довести до відома вказаних вище осіб наступне.
  1) всі хто хоче отримати вичерпну інформацію про забудовника може зайти за вказаним посиланням http://www.reyestr.court.gov.ua/ в поле “Пошук за контекстом” ввести назву “Хмельницькбудінвест” натиснути “Пошук” і зайнятись аналізом отриманих результатів.
  2) твердження автора про те, що “ТОВ “Хмельницькбудінвест”, і ТОВ “Дубнобудсервіс” прописані на одному і тому ж ідентифікаційному коді юридичної особи, що свідчить про їхню близькість” не зовсім відповідає дійсності та свідчить про недоопрацювання матеіралу в частині його правового обгрунтування. Звертаю увагу автора та читачів на те, що один і той же код цих товариств свідчить не про їхню близькість, а про те, що це є ОДНЕ І ТЕЖ товариство, яке просто змінило своє найменування.

 14. Ну і анонімів розвелося, напевно самі працівники Будінвесту коментять. Якщо вже розказуєте, що вам подобається забудовник і тещо вони виробляють, то вказуйте свою квартиру.
  ось репортаж 33 каналу- https://www.youtube.com/watch?v=MrJuOu-Os4I

  • Точняк всі коменти написані на Вінницькому шосе 6, чи то пак 6/1,6/2,6/3,6/4 і т.д.

  • Прикольно дети в темноте читают книги… но там же в 18.00 включают свет дети после школы идут на секции разные и приходят когда свет есть значить это заказуха мне стыдно за вас. и холодильники розмерзаюца такого не может быть потому что современные холодильники держат достаточно долго….))) до включения дотянут. И самое странное там выступали только люди которые заплатили а те что не платят даже в кадр не попали. Может вы своим соседям мозгибы промыли что вы страдаете иза них и я так понимаю им плевать на вашы ролики стати они плохие соседи. Не там проблемы ищете…..

   • мы проживаем на солнечной стороне и действительно холодильник тек, окна не закроешь – грелись от солнца, сейчас его нет. над нами реально издеваются!!! я с трехмесячной дочкой только выписалась из больницы с бронхитом. в квартире дубарь, да еще и дом расположен на сквозняках. хотелось бы что бы застройщик глянул как моему ребенку колят руки и ноги в поисках вены для катетора, как она под капельницами мучится, как уколы колят в попу, на которой места нет от синяков. а вы говорите “ЗАКАЗУХА”…

 15. Ребята, Немерюка знаю с детства, жил с ним в одном районе на Водопроводной. В целом он может парень и неплохой, но жуликоватый. У него огромные задолженности по многим банкам, из-за этого “Мирный” кстати так долго достраивается. Причина в том, что он как и многие застройщики до 2008 года пытался “захватить” как можно больше рынка, в итоге деньги на строительство одного дома плавно перетекали на приобретение земли под следующий дом и т.д. Для этого же брались кредиты под залог имущества, в частности нового строительного крана из Италии. Для тех, кто умеет искать информацию в интернете советую http://reyestr.court.gov.ua – сайт судебных решений: найдете много интересного про хмельницкбудинвест, макс-арт, гранд-палас, ХЗЕВ. Там и криминал, и долги, и попытки ликвидировать свои же предприятия по надуманным предлогам.
  А теперь подумайте – может ли считаться надежным застройщик у которого существенные финансовые проблемы и завышенные цены? Никому свою мысль не навязываю, но Гранд-Палас за 12 тыс.грн. за квадратный метр попахивает конкретным лохотронством. Правильно здесь кто-то написал – Немерюк со своими “стройками века” очень напоминает “Октант” и его два знаменитых долгостроя в центре (колос и поликлиника). Построить то он конечно построит, но когда и будет ли это все качественным – вопрос открытый.

  • А я анонимом в однуу школу ходила!Брехло,двоечник,и не благодарная свинья!!!

  • А я анонимом в одну школу ходил!Брехло,двоечник,и не благодарная свинья!!!

 16. Випадково натрапив на статтю. Анонім це точно Кірічок Евгений -директор Хмельницькбудінвест . І саме за його каденції будувався будинок “Мирний” і починалось будівництво Гранд Палас.

 17. С тех пор как я отдал деньги за квартиру, купленную у этой конченной канторы. Уже прошло 3 года. По договору через пол года я должен был получить жильё! 2,5 года стройка стоит, света нет, газ забросили, канализация и вода не работают, строителей нет. Отдел продаж стоит как заброшенный ларек. На комуникацию застройщик не выходит, возбужденны уголовные дела….
  Будьте бдительны, когда выбираете куда влкладывать свои сбережения!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.