Лесков передасть Прусу люстарційні списки “попєрєдніків” – ФОТО Лесков передасть Прусу люстарційні списки “попєрєдніків” – ФОТО

Керівник обласної “Батьківщини” і один із кандидатів на губернаторське крісло Валерій Лесков передасть призначеному голові Хмельницької ОДА Леоніду Прусу списки… Далі »

Грішник-даішник поплатиться погонами? – ВІДЕО Грішник-даішник поплатиться погонами? – ВІДЕО

Святкування відпустки для інспектора ДАІ прапорщика Юрія Чубія закінчилося звільненням з органів міліції за дискредитацію. У ніч з 7 на… Далі »

Америка блокуватиме майно і активи одіозної росіянки, яка родом з Хмельниччини Америка блокуватиме майно і активи одіозної росіянки, яка родом з Хмельниччини

США вводить санкції проти політиків Росії та України у зв’язку з проведенням референдуму у Криму. Відповідне рішення прийняв президент США… Далі »

Підлеглий прокурора Соляра пішов на підвищення Підлеглий прокурора Соляра пішов на підвищення

Перший заступник прокурора Хмельницької області Руслан Мартиненко призначений прокурором області. Сьогодні його представив активу заступник Генерального прокурора України Михайло Гаврилюк. Як… Далі »

“Батьківщина” застерігає Пруса від потрапляння у владу колишніх членів ПР та її сателітів “Батьківщина” застерігає Пруса від потрапляння у владу колишніх членів ПР та її сателітів

Хмельницька обласна партійна організації ВО “Батьківщина” застерігає голову Хмельницької ОДА Леоніда Пруса від потрапляння у владу колишніх членів Партії регіонів та… Далі »

Губернатор Прус пройшов “фейс-контроль” у самооборони – ВІДЕО, ФОТО Губернатор Прус пройшов “фейс-контроль” у самооборони – ВІДЕО, ФОТО

Сьогодні близько 12 дня новопризначений голова Хмельницької облдержадміністрації Леонд Прус з’явився на роботі. Своє запізнення очільник області відмовився коментувати, додавши,… Далі »

У Кам’янці-Подільському шиномонтаж відмовився обслуговувати окупантів Путіна – ФОТО У Кам’янці-Подільському шиномонтаж відмовився обслуговувати окупантів Путіна – ФОТО

Патріотично та доволі креативно відреагували на події в Україні, зокрема на захоплення наших територій російськими військами, власники шиномонтажу, що знаходиться… Далі »

За 2 місяці сільське господарство зросло на 13,7% За 2 місяці сільське господарство зросло на 13,7%

У січні-лютому обсяг сільськогосподарського виробництва Хмельницької області в порівнянні з січнем-лютим 2013 р. виріс на 13,7% , в ​​т.ч. на… Далі »