Губернатор Прус пройшов “фейс-контроль” у самооборони – ВІДЕО, ФОТО

Сьогодні близько 12 дня новопризначений голова Хмельницької облдержадміністрації Леонд Прус з’явився на роботі. Своє запізнення очільник області відмовився коментувати, додавши, що офіційні коментарі будуть після представлення.

Леонід Прус та Іван Гончар. Фото Віталія Тараненка

Леонід Прус та Іван Гончар. Фото Віталія Тараненка

Разом із Прусом до приймальні підійшов голова обласної ради Іван Гончар. Він відрекомендував Пруса самообороні, яка охороняє запломбований службовий кабінет керівника Хмельниччини. Після чого самооборонці без супротиву впустили Леоніда Пруса до кабінету.

Губернатор оглянув нове робоче місце.

Леонід Прус. Фото Віталія Тараненка

Леонід Прус. Фото Віталія Тараненка

“Інформація про зниклі меблі не підтвердилася. Все на місці”, – зауважив Прус після кілька секундного огляду кабінету свого попередника.

Відповідаючи на запитання, чи змінюватиме інтер’єр, Леонід Іванович відповів, що “зараз не до того, бо треба змінювати систему”.

Командир самооборони Юрій Смаль у діалозі з Прусом наголосив, що варто викликати головного бухгалтера та провести переоблік матеріальних речей.

Також Смаль відзвітував перед губернатором, що на недільному Майдані у Хмельницькому самооборона недопустила провокацій. Прус подякував за дотримання правопорядку під час мирного заходу та закликав всіх пруступити до роботи.

[RjekZINQcQY]

15 березня 2014 року виконуючий обов’язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав Указ про призначення Леоніда Пруса на посаду голови Хмельницької облдержадміністрації.

Довідка НГП. Леонід Прус народився 1 грудня 1973 року. Освіта вища, закінчив Кам’янець-Подільський сільськогосподарський інститут, кваліфікація “вчений агроном”.

Працював на ДП ДАК “Хліб України “Старокостянтинівський елеватор”, державній інспекції з карантину рослин у Хмельницькій області. До призначення був директором Хмельницького обласного державного центру експертизи сортів рослин.

У 2012 році Леонід Прус вступив до партії “УДАР”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

  1. Cмаль божився, що не самооборона не впустить людину, яку не підтримуватиме Майдан. Коли Майдан підтримав Пруса?????

  2. Как говорят знающие люди, у этого хмыря руки клеем мазаны. Ждите 1000% коррупции.

  3. А за те що не був пів дня на робочому місці заробітну плату потрібно вираховувати. Але йому головне щоб меблі були на місці. Як же керувати без престижно обставленого кабінету?

  4. Юра Смаль,яка ж ти сука продажна.Свобода-хитра шлюха.Удар-тупий лошара.Батьківщина”розведені” кролики. Майдан-кинутий. Суспільство-опущене.Україна-НЕ понад усе. Понад усе кормушка!

  5. Нагадаю всім: Указ про призначення Пруса підписав в.о. Президента Турчинов (партія Батьківщина). відповідальність за Пруса повністю на Батьківщині. Все, крапка. Удар просто підтримує свого чоловіка. А Свобода це фашисти, їх до влади Турчинов просто не допусить ніколи.

  6. Самооборона – РЕКЕТ!!!
    Вже ходять по місту по ПП та збирають данину…
    Такі люди повині в тюрмі сидіти

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.