Проти двох службових осіб Хмельницької облради відкрили кримінальні провадження Проти двох службових осіб Хмельницької облради відкрили кримінальні провадження

Прокуратурою Хмельницької області 5 березня внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом зловживання службовим становищем з метою одержання… Далі »

Чиновник, який хотів демонтувати намет хмельницьких “євромайданівців”, так і не отримав догани Чиновник, який хотів демонтувати намет хмельницьких “євромайданівців”, так і не отримав догани

Директор де­парта­менту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА Сергій Вавринчук, який хотів демонтувати намет хмельницьких “євромайданівців”, так і не отримав… Далі »

На крісло голови Хмельницької ОДА претендують представники «Батьківщини» та «Удару» На крісло голови Хмельницької ОДА претендують представники «Батьківщини» та «Удару»

Хвиля призначень нових губернаторів докотилась і до Хмельниччини. За наявною інформацією, на посаду голови Хмельницької ОДА претендують голова обласного осередку… Далі »

У Хмельницькому з’явилася вулиця Героїв Майдану У Хмельницькому з’явилася вулиця Героїв Майдану

Депутати Хмельницької міської ради перейменували вулицю Театральну на вулицю Героїв Майдану. За відповідне рішення проголосувало більшість депутатського корпусу на черговій… Далі »

Депутати Хмельницької міськради вимагають у Путіна покаяння перед Богом та українцями за військову інтервенцію до Криму Депутати Хмельницької міськради вимагають у Путіна покаяння перед Богом та українцями за військову інтервенцію до Криму

Депутати Хмельницької міської ради вимагають у Президента Росії Володимира Путіна покаятися перед Богом та українцями за військову інтервенцію до Криму…. Далі »

“Хмельницькелектротранс” за 3,5 млн. грн знайде заміну двом тролейбусам, що згоріли під СБУ “Хмельницькелектротранс” за 3,5 млн. грн знайде заміну двом тролейбусам, що згоріли під СБУ

Комунальному підприємству “Хмельницькелектротранс” виділено з міського бюджету 3,5 млн. грн на закупівлю двох нових тролейбусів. Це стало можливим після внесення… Далі »

Фракція Партії регіонів у Хмельницькій міській раді припинила існування Фракція Партії регіонів у Хмельницькій міській раді припинила існування

Фракція Партії регіонів у Хмельницькій міській раді припинила існування. Про це сьогодні оголосив міський голова Сергій Мельник на пленарному засіданні… Далі »

Хмельницькому технологічному багатопрофільному ліцею присвоєно ім’я загиблого майданівця Хмельницькому технологічному багатопрофільному ліцею присвоєно ім’я загиблого майданівця

Хмельницькому технологічному багатопрофільному ліцею присвоєно ім’я загиблого активіста Майдану, хмельничанина Артема Мазура. За відповідні зміни проголосували депутати Хмельницької міської ради на… Далі »