Чиновник, який хотів демонтувати намет хмельницьких “євромайданівців”, так і не отримав догани

Директор де­парта­менту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА Сергій Вавринчук, який хотів демонтувати намет хмельницьких “євромайданівців”, так і не отримав догани.

Як стало відомо з розпорядження першого заступника голови ОДА Вадима Гаврішка від 24 лютого, “зважаючи на те, що від дня застосування дисциплінарного стягнення С.Вавринчук, директор Де­парта­менту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної дер­жавної адмі­ністрації, добросовісно виконує службові обов’язки, проявляє ініціативу і на­полегливість, забезпечує позитивні наслідки у виконанні доручень”, прийнято рішення оголошену догану зняти.

Нагадаємо, що 24 грудня 2013 року екс-голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха доручив керівнику апарату підготувати розпорядження про винесення догани директору департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сергію Вавринчуку за створення суспільно-політичної напруги в області.

“Цей керівник підписав неконкретні та необгрунтовані листи на відомства Хмельницької міської ради, які розцінюються політичними опонентами влади, як намагання щось змінити на Майдані. Ви добре знаєте мою позицію – ніхто не зробить півкроку, щоб перешкоджати людям висловлювати власні точки зору (на центральній площі обласного центру – НГП)“, – наголосив тоді Ядуха.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Хтось хоче таки втиснути йому креативу між вуха, якщо винен то втисніть. Але питанння як ? Потрібно чекати нового гупернатора! Чекайте. До речі,це непогана, спокійно-грошовита посада, але із нижньо-верхньою схемою(стандартна) корупції. Помилка любої влади,це не доведення більшості,навіть не проблем, а поточних питань не тільки до кінця, а нівіть до половини шляху! Діти,куми впливових в області раніше чинух не повині на базарі продавати колготи ?

  2. Авторе, не дуріть своїх читачів, перевіряйте інформацію яку ви оприлюднюєте, саме через таких як ви населення області не володіє правдивими данними. А то як у тій призказці “чев звін, не знаю де він”

  3. Авторе, не дуріть своїх читачів, перевіряйте інформацію яку ви оприлюднюєте, саме через таких як ви населення області не володіє правдивими данними. А то як у тій призказці “чев звін, не знаю де він”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.