На крісло голови Хмельницької ОДА претендують представники «Батьківщини» та «Удару»

Хвиля призначень нових губернаторів докотилась і до Хмельниччини.

За наявною інформацією, на посаду голови Хмельницької ОДА претендують голова обласного осередку «Батьківщини» Валерій Лєсков та представник «Удару» Леонід Прус.

Якщо біографія та діяльність під час Майдану Валерія Лєскова відома багатьом хмельничанам і не тільки, то Леонід Прус є справжньою «темною конячкою».

Адже ні на численних хмельницьких протестних акціях, а ні за бурхливою політичною діяльністю він не був помічений.

Згідно офіційної біографії новоявленого «ударівця», він працює директором Хмельницького обласного державного центру експертизи сортів рослин. До цього з 2001 по  2012 роки трудився на посаді завідувача прикордонним пунктом з карантину рослин Державної інспекції з карантину рослин у Хмельницькій області.

За роки своєї державної роботи змінив декілька політичних партій.

Нагадаємо, що ключові призначення на посади керівників узгоджуються загальним рішенням людей на Майдані. Керівник обласного осередку “Батьківщини” Валерій Лєсков таку підтримку нещодавно отримав.

За його кандидатуру проголосував й керівник обласного осередку партії “Удар” народний депутат України Олександр Корнійчук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 35

  1. Нестерука !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.