Грішник-даішник поплатиться погонами? – ВІДЕО

Святкування відпустки для інспектора ДАІ прапорщика Юрія Чубія закінчилося звільненням з органів міліції за дискредитацію. У ніч з 7 на 8 березня, рухаючись у Хмельницькому на своєму особистому бусику НІССАН ВХ3250ВН, ДАІшник Юрій Чубій виїхав на зустрічну смугу та скоїв лобове зіткнення з іншим автомобілем.

Про це пише видання “Дорожній контроль”.

[n6qO9Nxe5uY]

Відразу після ДТП, на місце прибув журналіст “Дорожнього контролю” Олег Бондаренко. Перед об’єктивом відеокамери Юрій Чубій “пішов у відмову” і не хотів зізнаватися в тому, що він керував транспортним засобом.

Зовні було видно, що ДАІшник перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Під час оформлення ДТП, Чубій буянив і лаявся. “Дорожній контроль” простежив, щоб інспектор ДАІ пройшов обстеження в наркологічному диспансері. Результат аналізу – 1,885 проміле. З цими матеріалами журналіст Олег Бондаренко попрямував за коментарями до керівництва ДАІ Хмельницької області. Заступник начальника УДАІ Герасимчук О.С. офіційно заявив , що інспектор Юрій Чубій буде звільнений за дискредитацію органів МВС.

[hk0EgIg5lI8]

Цікаво, що в листопаді 2013 року Юрій Чубій став телезіркою. У сюжеті програми “Критична точка” розповідалося, що Чубій зупинив водія Жигулів і став пред’являти безпідставні звинувачення. Коли водій попросив аргументувати свої слова, ДАІшник спробував силою відкрити автомобіль. Не добившись свого, Чубій дістав газовий балончик і став розпорошувати його в щілину бокового водійського скла.

[h_oSH8Ae0VA]

Командир підрозділу ДАІ Максим Хома став виправдовувати і захищати свого підлеглого, мовляв, у розприскуванні газового балончика немає нічого страшного.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.