Люстараційні списки чиновників Хмельницької ОДА, які лягли на стіл губернатору Прусу

ГО “Мадан” і Антикорупційний комітет при цій громадській організації підготували новому губернатору Леоніду Прусу люстараційні списки чиновників Хмельницької ОДА, котрі працювали за попередньої влади.

“Ми передаємо Леоніду Івановичу відповідний диск із прізвищами посадовців, які підлягають люстації”, – про це 19 березня на засіданні Ради “Майдану” заявив головуючий Валерій Лесков.

Всього на диск потрапило 18 працівників апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації.

Це перший заступник голови Хмельницької ОДА Вадим Гаврішко, заступник голови-керівник апарату Хмельницької ОДА Лілія Бернадська, заступник начальника відділу забезпечення діяльності керівництва ОДА Ольга Юрчук, начальник відділу у справах та інформації управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тетяна Чорна, головний спеціаліст відділу у справах преси та інформації управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олександр Штойко, завідувач сектору з упровадження економічних реформ патронатної служби при голові ОДА Віктор Довбуш, начальник відділу кадрової роботи ОДА Оксана Герасимчук, заступник керівника апарату, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення ОДА Людмила Ткаченко, начальник відділу адміністрування Держреєстру виборців ОДА Світлана Крицька, начальник загального відділу ОДА Любов Гудловська, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Андрій Прусецький, директор департаменту соціального захисту населення ОДА Світлана Лукомська, директор департаменту освіти і науки ОДА Віктор Очеретянко, начальник управління департаменту освіти і науки ОДА Марія Гаврішко, начальник управлінням регіонального розвитку та будівництва Віра Бригадир, начальник управління інфраструктури та туризму ОДА Володимир Вербановський, заступник начальника управління інфраструктури та туризму ОДА і депутат обласної ради від Партії регіонів Петро Тарасюк.

Через місяць губернатор Прус повинен відзвітувати на Раді “Майдану” за пророблені кадрові висновки та соціально-еономічний розвиток області.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 92

  1. Трунова лідер!!! Щоб ви всі це знали. Хмельничанка,а не призначена по заказу. Очеретянко з Житомира , Свестун з Чернівців. І так далі. Мельник якби мав мозги,давно б запропонував перейти Ірині в мерію. Дійсно креативний керівник,менеджер сильний. Хто коли чув про культуру? Почали ходити,багато великих проектів . Не соромно за неї і за управління. Хоча там теж є криси- Алексеева і граділь,колотять понти,а толку ніякого.

  2. ДНЗ-5. Вже декілька років немає теплої води в садочку. А директриса кошти збирає добре.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.