Комісія Мін’юсту перевірить, як Загородний почистив авгієві стайні

Завтра до Хмельницького прибуває комісія Міністерства юстиції України з комплексною перевіркою виконання закону про люстрацію в облдержадміністрації, районних держадміністраціях, Державній фіскальній службі, податковій міліції та всіх органах державної влади.

Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні у Хмельницькому на нараді з керівництвом області.

Яценюк сказав, що вже дав відповідні доручення. Він наголосив, що зміни в країні на макрорівні «асоціюються з новою поліцією, новим бюджетним законодавством, фінансовою допомогою для країни».

Проте, за його словами, «у людей просте питання: чому не провели люстрацію на місцях?». «

В Києві ми «почистили» міністрів, заступників міністрів, керівників департаментів. Але чому в конкретному районі якийсь корупціонер, який вже 10 чи 15 років сидить у районній чи обласній адміністрації, зараз «перемалювався» і далі там сидить?» – наголосив Яценюк.

«Люди вимагають справедливості, і це загальні суспільні настрої в країні», – сказав він.

«Треба очистити систему, а не перемальовувати кольори і міняти партійні квитки», – додав Яценюк.

Як писав НГП, в органах влади Хмельниччині продовжує працювати 16 керівників структурних підрозділів, які займали ці посади за часів влади Віктора Януковича.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Ось приклад тому,як Дунаєвеччина проходить процес очищення влади, в присутності Народних депутатів Гереги О.В і Шеньковича А. В. та потураються ними же прийняті закони. Саме того дня, коли Яценюк наголосив,що «Треба даоочистити систему, а не перемальовувати кольори і міняти партійні квитки», з людьми ,котрі зганьбили себе своїми вчинками під час МАЙДАНУ продовжують контракти. Все це сталося на очах депутатів під час проведення 29 сесія VI скликання Дунаєвецької районної Ради . Під гучні аплодисменти дано зелене світло псевдо “патріотам”, а відповідь Голови районної Ради Камінського А.П.на майданівське звернення до депутатів взагагалі шокує.
    https://www.youtube.com/watch?v=JPcSESjvR0U

  2. на местах в районах коллективами руководят подонки, депутаты регионалы, взяточники-коррупционеры их место за решёткой, с их благословения гибли и гибнут патриоты! Кто прекратит их разгул???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.