Недолюстровані – в органах влади Хмельниччини працює 16 керівників часів Януковича

В органах влади Хмельниччині продовжує працювати 16 керівників структурних підрозділів, які займали ці посади за часів влади Віктора Януковича.

Таку відповідь на інформаційний запит надала заступник голови-керівник апарату ОДА Леся Стебло.

“На 08.05.2015р. чисельність керівників, які працювали в структурі органів Хмельницької облдержадміністрації у період з 22.02.2010 по 22.02.2014рр. складає: в структурних підрозділах – 6 осіб, в апараті облдержадміністрації – 10 осіб”, – зазначила вона.

Фото з сайту "Висновки"

Фото з сайту “Висновки”

Згідно з законом “Про очищення влади”, під люстрацію підпадають чиновники і силовики, які працювали на своїх посадах, або на інших посадах, передбачених ч.1 ст.3 Закону сукупно не менше одного року у період з 25.02.2010 по 22.02.2014. Або ж займали свої посади у період з 22 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року і не звільнились за цей час за власним бажанням.

Крім цього, пані Стебло повідомила, що в апараті та структурних підрозділах обласної державної адміністрації від 5 березня проводиться перевірка, передбачена ЗУ “Про очищення влади”. На посадових осіб, які підпадають під перевірку надіслано запити до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Головного управління юстиції у Хмельницькій області, Управління МВС України в Хмельницькій області, територіального управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області, Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому.

“На даний час, відповіді про результати перевірок відповідно до ЗУ “Про очищення влади” надійшли від Головного управління юстиції у Хмельницькій області та Управління МВС України в Хмельницькій області. Після отримання решти офіційних відповідей від вищезазначених органів державної влади будуть складені довідки про результати перевірки та прийняті відповідні рішення”, – повідомила заступник голови ОДА.

Як відомо, під першу хвилю безумовної люстрації в Україні потрапили 357 чиновників. Перший етап, так званої автоматичної, трудової люстрації торкнувся вищих посадових осіб, які займали керівні посади в міністерствах, відомствах, також їх перших заступників, керівників силових органів, прокуратури, МВС, а також керівників областей.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 68

 1. Бачу тут добре знайомих мені людей обговорюють…Шановного пана Гуменного люструвати потрібно в першу чергу. Пристосуванець, брехлива і підла людина. Головою думає лише тоді, коли справа стосується його карману. Таких людей треба вже давно відсторонити від держ. посад, а не представляти йому то одну, то другу керівну посаду в обл. адміністрації. І хай він навіть являється членом Блоку Порошенка – методи роботи у нього “регіонські”.

 2. Якби теперішнє керівництво ОДА було зацікавлене в плідній та нормальній роботі своїх структурних підрозділів, то певно логічно було б ставити на керівні посади людей, які мають підтримку в тих сферах за які відповідають, як зокрема має Валерій Ростиславович Сорока між перевізниками області. Бо ми, як ви знаєте, почали жити по-новому і досить призначати дебілів за квотами. Людина повинна бути фахівцем у сфері якою займається в першу чергу…

  • Дійсно сумно слухати що дехто з перевізників та інших висловлюється про позитив Сороки В. Р. Один з прикладів негативу – відкриття маршрутів 300$ хабара. З такими кадрами Україна ввійде на повну кабалу.

   • Не хочу нічим вас образити, але мені здається останніх 3-5 років мараторій на відкриття маршрутів в області, тим більше що за теперішніх умов маршрут відкривати страшно по тій причині що ініціатор відкриття не має ніяких гарантій, що на конкурсі зможе його отримати, якщо буде сильніший конкурент. І це розуміють усі. Тому який маршрут зараз відкивати за цих умов не розумію, а тим більше за що давати гроші? Цей запис з тої серії, сказати можна будь-що, а ти потім оправдовуйся

 3. читаю вже пару днів дописи. Що кидається в очі? Гуменого гнати, Сорока – супер. Сороку мітять на нач. А як же “зелений тариф” двох земляків? Після майдану потоки не припинялися. Скоріше всього земляк голови пхає Сороку. Людей вкотре мають за бидло. Перевізників за бидло з кошельками. Сумно.

  • Сорока вже знайшов дорогу до Загородного? Чи вирішує все з його помічником?

 4. Дивлячись що мається на увазі під поняттям дороги. Якщо всі питання для перевізників вирішуються оперативно без корупційної складової то напевно такі люди як Сорока на своєму місці, а співпрацювати для загальної користі потрібно як з Загороднім, так і з заступниками, а якщо хтось хоче на його місце, щоб нажитись – не вийде. Люди бачать хто що робить.

  • Підтримую повністю. Основне результат роботи – якщо поставлені цілі владою досягаються. Якщо робота перевізників і влади області плідна, то яка різниця від якої партії людина, яка з цим справляється. Сорока – це людина яка знає як виконувати свою роботу. ЯКщо думаєте, що перевізники потягнуть за тим хто тягне з них гроші – ви дуже сильно помилетесь. Чому Вербановського поперли, – любив мати вигоди, чому Гуменного не хочуть?, – хоче жити по старим правилам, тобто, правити весь бал з Тернавським і Катеринчуком, ставлячи перевізників в такі рамки, коли вони змушені носити подачки, закриваючи очі на очевидні косяки.Так роботи далі не буде. І новий губернатор змушений це зрозуміти, хоча Тернавський з Катеринчуком йому вже напевно не раз, розказували казку, що Гуменний це геній в пасажирських перевезеннях, але йому мішають…ні

 5. Дуже, дуже здивувався, коли побачив, що ВОЙТЮК – великий регіонал, пропагандіст Регіонів, друг і соратник Ядухи, працівник облосередку Партії Регіонів на оплаті з ЦентруПР, тепер — директор ДП “Хмельницькурортресурс”.

  Це що? ЗНУЩАННЯ? Чи люди в області кончилися, (хто хтів змін, тих вже відстріляли на Майдані та Сході,) а керуватимуть знову регіонали?

  • Хмельницьккурортресурси – це госпрозрахункова організація, там нема ні зарплати ні роботи, ні працівників, ні фінансування. один директор Войтюк. Він там директор більше 10 років.

 6. Оставьте людей в покое,в период войны нужно забыть все и работать на армию,помогать бойцам,а не люстрировать оставшихся,даже сейчас чувствуется,что пишут те,кого померли или те,кто не прошел на должности.Понятно что Стебло далека от реальности,опыта нет,внешний вид ужасающий,но человека это устраивает и руководство тоже.Она строится сумасшедшим темпами,на работу берет своих,наверно поняла,что только в кабинете,а не на Майдан может все заработать,ушла кобыла по сплетни, столкновения интересов,людей за людей не считает.С УДАРА ВЫПЕРЛИ С ПОЗОРОМ,НЕ ПОМЕШАЛО НИЧЕГО ОСТАТЬСЯ НА ДОЛЖНОСТИ.ГДЕ ВЫ ВИДЕТЕ ИЗМЕНЕНИЯ.ДАВАЙТЕ РАБОТАТЬ НА УКРАИНУ С ТЕМИ,КТО МОЖЕТ И ХОЧЕТ!

  • То що ж виходить по-вашему, нам всім треба працювати на країну, хлопцям продовужвати гинути, бо тут свої інтереси вирішують Стебла, та інші новопримазані до влади?! І не чіпати їх? Навпаки, “Не залишити в спокої”, а пинками виганяти тре. Бо вони на крові прийшли і навіть тепер оком не кліпають. А правда, що Стебло “Учасник бойових дій?”

 7. шанові учасники діалогу ,читаю і дивуюся ,враження ,що половина чули дзвін але незнають де він ,нестоїть питання у перевізників поганого -харошого,стоїть питання професіоналізму,підходу до роботи ,зрозуміло ,що всім не вгодиш,але і не потрібно -працювати у правовому полі от і усе ,і якби начальник управління був компитентним,на своєму міці,нікого не намагався лобіювати половину проблем у перевізників би не було,але більшість легальних перевізників і не хотіли бачити цю людину начальником управління,прикро,що ніхто нас не захотів почути ,а працювати таки нам

 8. Дмитре, просніться! І хай в цьому вам длопоможе маленька довідка з діяльності Войтюка і наслідків!
  “28 лютого 2008 року по 15 липня 2008 року ДП “Хмельницьккурортресурс” продовжував надрокористування шляхом добування мінеральних вод з порушенням природоохоронного законодавства. Всього за цей період було видобуто мінеральної води на суму 154 564 гривень. Накладено штраф” …А ви ще хочете щоб його і держава фінансувала ?

 9. шановні загородні,стебло,гуменні,лукомські,яцковські СХАМЕНІТЬСЯ,ви прийшли до влади по КРОВІ,далі гинуть люди,як можна робити вигляд ,що нічого не відбувається ,досить брехати і красти,красти і брехати ,ДІСТАЛИ

 10. Светка из соц.захиста целовалась с Ядухой,а теперь в десна с Гончаром

 11. Жаба дусить

 12. Их может остановить только новый МАЙДАН. Забыли НЕБЕСНУЮ СОТНЮ . Осень… скоро….. Слава Украине !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.