34 посадовця Хмельницької ОДА вже пройшли люстрацію

На 1 серпня 34 посадовця Хмельницької облдержадміністрації пройшли люстраційну перевірку.

Така інформація з’явилася на офіційному сайті ОДА.

lyustraciya-5

У число тих, хто успішно перевірений, потрапили: заступник голови ОДА Володимир Кальніченко, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Людмила Ткаченко, начальник відділлу адміністрування Державного реєстру виборців Олена Лопатюк, начальник департаменту екології та природних ресурсів ОДА Сергій Вавринчук, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Юрій Драч, директор департаменту освіти і науки Олег Фасоля, директор департаменту охорони здоров’я Яків Цуглевич, директор департаменту фінансів Сергій Пенюшкевич, начальник управління регіонального розвитку та будівництва Віра Бригадир, директор державного підприємства «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» Андрій Колеснік.

Нагадаємо, що з 17 березня 2015 року перевірку, передбачену законом про очищення влади.проходять перший заступник голови ОДА, заступник голови, заступ­ник голови-керівник апарату, начальники відділів та їх заступники, завідувачі секторів апарату обласної державної адміністрації; з 24 березня – керівники та заступники керівників структурних під­розділів обласної державної адміністрації, керівники державних підприємств.

Як писав НГП, в органах влади Хмельниччині продовжує працювати 16 керівників структурних підрозділів, які займали ці посади за часів влади Віктора Януковича.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. а також підставили міліцію щоб не путалась під ногами…

  2. Яка це люстрація?М.Загородний старим чиновникам видав нові костюми? Нагло і цинічно заколисується(присипляється) Революція Гідності! Це є злочин.Потрібно вимагати люстраціЇ Загородного і його відставки. “…не спи моя рідна земля-прокинься моя УкраЇно”

  3. Не покарання вбивць НебесноЇ Сотні…і так звана”люстрація” тридцяти чотирьох посадовців ХмельницькоЇ обладміністраціЇ…не очищення а залишення (в деяких випадках і підвищення) на посадах активних регіоналів які під примусом гнали своЇх підлеглих на “антимайдан” та не притягнення останіх до відповідальності (це є відкритий саботаж з боку правлячого режима) – приведе до політичного правого радикалізму з невідомими наслідками.Від іскри до фітіля вже дуже мала відстань…Складається враження навмисноЇ бездіЇ влади і навмисноЇ політичноЇ і соціально-громадськоЇ ескалаціЇ в суспільстві.З часу Майдана до теперішнього не відбулось жодних очікуваних змін.Стара система злигалась з теперішньою.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.