На Хмельниччині стартує перевірка держслужбовців, передбачена законом про люстрацію

На Хмельниччині стартує перевірка держслужбовців, передбачена законом про очищення влади.

Про це повідомив голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний на зустрічі з громадськими активістами місцевої Ради “Майдану” у середу.

За його словами, починаючи з 17 березня, перевірку проходитимуть перший заступник голови ОДА, заступник голови, заступ­ник голови-керівник апарату, начальники відділів та їх заступники, завідувачі секторів апарату обласної державної адміністрації; з 24 березня – керівники та заступники керівників структурних під­розділів обласної державної адміністрації, керівники державних підприємств.

“Першочерговою підставою для звільнення посадовців може бути відмова від написання люстраційної заяви на проведення перевірки”, – пояснив Загородний.

Загалом, під перевірку, згідно з законом про очищення влади, потрапить понад 60 працівників органів влади Хмельниччини.

Як повідомляв НГП, у жовтні 2014 під автоматичну люстрацію потрапили двоє обласних прокурорів, начальник регіонального відділення Фонду держмайна і троє керівників міліції Хмельницької області. Їх звільнено на підставі, передбачених Законом України “Про очищення влади” (пункт 7 – 2 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України) і заборонено займати посади, щодо яких здійснюється очищення влади (люстрація) протягом 10 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. А за Старокостянтинів коли візьмуться? Бо мер вже все зжер!

  2. Кот, ти баран, мер виборна посада, він не люструється

  3. Дуже захищає Стебло Скоро багатий! Легше захищати тих!хто написав заяву .Але! Якщо Ви Сергію сповідуєте принциповість.,порядність і чесність!то це не стосується пані Стебло! Вона за свою коротку каденції встигла багато зробити для себе і своєї сім! Набагато більше,ніж ті папєрєднікі! Нехай іде з Богом! Вона не зрозуміла,що потрібно робити і де вона знаходиться!

    • ЦІЛКОМ ПОГОДЖУЮСЬ— НЕХАЙ СТЕБЛО ІДЕ ПОДАЛІ ВІД ВЛАДНИХ ОРГАНІВ — НЕ МІСЦЕ ТАКИМ ЯК ВОНА БІЛЯ ЦЬОГО КОРИТА !!! ЗАНАДТО НАГЛА ТА САМОВПЕВНЕНА!!! А ПІАРИТИСЬ МОЖНА БУДУЧИ ВОЛОНТЕРОМ А НЕ ДЕРЖАВНИМ СЛУЖБОВЦЕМ !!!

  4. Начальника хмельницькои милиции птащука Василя Кондратовича люструваты треба , сколько он левых паспортов продал для граждан России по 500 $; сколько киосков на рынках имеет на подставные лица и берет по 300 $ в месяц?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.