На Хмельниччині есбеушників привчають до патріотичності – ФОТО

Управління СБУ у Хмельницькій області у відповіді на інформаціний запит використало гасло Майдану “Слава Україні!”.

Про це йдеться у відповіді першого застурника начальника Управління СБУ Володимира Скока.

сбу

Пан Скок зауважив, що обласна служба безпеки працює над “виявленням та припиненням протиправної діяльності, у тому числі й посадовців органів місцевого самоврядування та виконавчої влади”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. Добре що хоть хтось ще реагує на Майдан…. А що він написав не так?

 2. “На Хмельниччині есбеушників привчають до патріотичності” – цікавий заголовок!!! Хотів би зазначити, що якби в українських політиків та громадських діячів, а також у журналістів було б хочаб десята доля тієї патріотичності, що у співробітників СБУ, то сьогодні цього безладу в державі не було б! і Україна була б однією із процвітаючих держав світу!!! Патріотичність і любов до своєї Батьківщини не в гаслах повинна проявлятись, а в справах на її користь!!!

 3. 1822019 ,”рядові” співробітники СБУ та середня ланка може чесно і виконувала обовязок ,а от верхушка управління справно приторговувала напрацьованим компроматом ,зводячи нанівець проведену роботу .Чи не так? Може варто підключитись до розслідування кримінальної справи по ПП “Аграрна компанія -2004” ,власник нардеп Сергій Лабазюк. Суть справи в тому, що ця компанія взяла на зберігання 27 тисяч тон зерна держави і є інформація про його можливе розкрадання на десятки мільйонів гривень. Поверніть державі вкрадене це і буде ваш патріотизм і обовязок. Вся інформація в Управлінні Хмельницького СБУ. Зі сторони обласної прокуратури йде саботаж розслідування-справа спущена на Волочиське РОВД ,де за задумом Лабазюків має вмерти. Псевдо комісія обласного Департаменту АПК складена з чиновників ,які і є в корупційній схемі і має своїм завданням підготовити фіктивні акти,які б стали підставою закриття справи. Викриття злочину по Хмельницькій області дасть можливість прецеденту і підставі розслідувань по Україні. А це сотні мільйонів гривень. На відміну від стрільби по беззбройним людям це складна і небезпечна робота. Та це ваш обрвязок ї тут ваша честь ,або безчестя. СЛАВА УКРАЇНІ ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

 4. 1822019-розсмішив мене. Яка патріотичність СБушників мається на увазі?Кришування,відмивання і інше. Нехай Скок може ще напише “Слава Україні” на будиночку,який ідентичний за маштабами “патріотизму” будиночку “Побратимам” Гавчуку і Вітвіцькому? Звичайно,є й нормальні СБшники,але вони зараз в окуванні кадрових змін і напевно робили б щось для зміни системи , людей уже робили б та наважитись не можуть допоки не відоме ім”я царя нового. До СБу було направлено лист нещодавно аби втрутився до справи по зерну Аграрного фонду,Допоки ані дій ані відповіді. Зливання справи прогресує,нарешті її порушено за інніціативи,зауважу обласного УМВСУ,нажаль взято в обласне провадження лиш вчора було затягування,а процесуальну підслідність саме прокуратура визначає.Помагати не робити.Потрібно провести перевірку на усіх складах,які розташовані на тереторії Городоцького,Чемеровеуцького,Волочиського та Хмельницьких районів і міліція готова була це зробити,правда зробила лише після призначення новго керівника,запитання чому прокуратура обласна як і попереднє керівництво МВС не зробили цього одразу.Чому не втручається СБУ до якого заяву також подано?

 5. Пан Скок зауважив, що обласна служба безпеки працює над “виявленням та припиненням протиправної діяльності, у тому числі й посадовців органів місцевого самоврядування та виконавчої влади”.
  ЯК СБУ вживає законних заходів по водоймам,які забрав Ядуха,що саме вони виявляють і що роблять для припинення протиправних дій в т.ч.й посадовцями для повернення водойм законним власникам? Питань є багато? Хотілось би почути відпові від патріотів СБ.Готова почекати до того часу допоки нарешті буде дана і команда “виявляти”,а зараз хотілось би переконатись,що дійсно є сбушніки-воїни і слуги народу,а не окремих царків. Громадяни пишіть пропозиції для планів роботи контори. Допоможімо їм усім миром почати діяти. Ще щодо “Слава Україні” Скока : коли Крайтер давав наказ застосувати зброю і радився з своїми заступниками в т.ч. зі Скоком ніхто не ивийшов до людей аби уникнути кровопролиття і не сказав “Слава”,а зараз примазуються “Герої” липові. Зараз просто сказати “слава”,а потрібно було раніше,а зараз честь мундиру і право казати “Слава” СБушніки,канторщики,МВСники,прокурори і різна братія щоб заслужити казати потрібно справами законними і прозорими заслужити. Коли мєнти і т.інші по нашим стріляли людям-то тепер дозві стояти бодай поруч з народом потрібно заробити ділом,а не понтовими словами.

  • Матеріали по Ядусі та решті посадовців осідали в прокуратурі області. Не має чого писати не знаючи того, що всі важелі по прийняттю рішень знаходяться в прокуратурі!

   • за важелі знаю. де інніціатива Ваша? і в прокурора теж запитаю.Зараз роблять імітуючі рухи,що не є на справді справою і рухом.

    • Я вибачаюсь, а куди ініціювати??????
     Перечитайте КПК, дозвольте провокацію хабарів, як у решті розвинутих країн світу, а тоді вже коли будуть боятися можливо і ініціювати!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.