Балогівець за 8,5 мільйона проведе капремонт обласного СБУ, яке обгоріло після Революції

Управління Служби Безпеки України у Хмельницькій області за результатами тендера 14 жовтня уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю “Укрстандарт” (Хмельницький) на капітальний ремонт будов і споруд спеціального призначення Управління СБУ в області загальною вартістю 8 млн. 499 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Протягом 2014-2015 років будкомпанія “Укрстандарт” відремонтує фасад, перший-третій поверхи будівлі. Окремо оздоблювальні роботи зчеплять актовий зал, приймальню, кабінет начальника СБУ,  кабінети 2-4 поверхів – вони вигоріли від вогню.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Також “есбеушникам” замінять вікна і двері, облаштують підлогу.

Фінансування здійснюється за кошти державного і місцевих бюджетів.

Єдиним конкурентом “Укрстандарт” виступило Товариство з обмеженою відповідальністю “Будівельний Альянс Груп” (Хмельницький), яке запропонувало ціну вищу на 1,3%.

За даними ЄДР,  Товариство з обмеженою відповідальністю “Укрстандарт” заснував Олег Янковий і ТОВ “Фінансова компанія “Укрстандарт” (також належить Янковому – НГП). Янковий є членом Ради Хмельницької обласної організації Єдиного Центру.

Довідка НГП. На ремонт будівлі Управління СБУ у Хмельницькій області виділялися кошти з обласного і міського бюджетів – 2,2 млн. грн і 500 тис. грн, відповідно. Натомість керівництво “есбеушників” клопотало перед обласною радою про виділення 20 млн. грн з бюджету для відновлення адміністративної будівлі, службового транспорту та зв’язку Управління.

19 лютого цього року відбувся штурм приміщення обласного СБУ активістами Майдану. Його закидали “коктейлями Молотова”.

Під час штруму СБУ вогнепально було поранено 6 людей. Двоє з них, 72-річна жінка і 21-річний хлопець померли.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. Відновлюватии СБУ потрібно не за кошти державного і місцевого бюджетів, а за власні кошти Рохова. Має гроші на агітацію, має час на агітацію то нехай попрацює на благо громади. А то як нищити майно то він перший, а як відбудовувати то ні. І взагалі ця людина має бути притягнута до кримінальної відповідальності за те, що вчинила. Не віриться, що проти нього не має доказів. Довгий час після подій під СБУ про нього не було нічого чути, мабуть переховувався. А зараз під вибори знову появився.

 2. А Скоробогатий не хоче заплатити??? Візьміть відео і подивіться хто все робив? Бив вікна. А тепер він люстратор хрєнов? А дружина директор золотого магазину. Козак без козаків!!! Стид і срам!!!

 3. Підтримую і погоджуюсь, що до Рохова має приєднатися Скоробагатий та ще й Симчишен. А то на одного велика сума коштів получається, а на трьох – в самий раз.

  • Дибіли ви всі. Якби не та хода і якби не те спалене сбу, то б не вибори були, де болотуються зараз всі грамотії, і не був Петя презом, а сиділи по-хатах, і яника картини би цілували.

   • Симчишин тоді ходив з колоною майданутих до прокуратури, а не до сбу і там нічого не горіло і ніхто не стріляв.
    Я не прихильниця Свободи, але гоніть херню.

 4. Навіщо ви звертаєте увагу на різних долбо..ів.
  Мені, здається, те як він себе називає – вже про нього все говорить.

 5. Аби не Правий Сектор, Свобода і ще ряд організацій, то у 2015 році вже б всі не тільки на сайтах писати, а і в інтернет боялися б заходити.

 6. Хмельничани Симчишина підтримують, бо знають добре, що він робить багато для області.

  • Ага і про себе коханого не забуває. Ще багато чого повилазить і стане відоме людям, може тоді очі в людей відкриються. Не один раз наступаємо на граблі. Знаходимо собі “кумира” бо він бачите допоміг кільком людям, а потім стає таким собі “царком”. Ще все попереду.

   • а що повилазить? пишіть вже що де має вилізти. бо Симчишина люди бачать в маршрутках, незважаючи на посади. і живе там де жив в старій хрущовці.
    нема в нас кумирів. всі люди з помилками і недоліками. але те що Симчишин – це людина що робила наш майдан і зараз тягне роботу знають всі.

    • Вот видите, потому его и поддерживают Хмельничани, потому что видят, знают и уважают. Наверное ему надо ориентироваться на сам областной центр, а не на область. Селюки ведь не поймут…

 7. Той лівий козачок з голубими водиться. Цікаво чому? Рохов куди не полізе,за ним верби ростуть. Вважає себе політиком,а він нікчема. Симчишин адекватний,але сама Свобода себе показала,і не раз. Я думаю,що він випадково в цій партії. Розсудить час!

 8. Слухайте, а яка різниця, хто буде ремонтувати СБУ, чому в заголовок винесли, що це балогівець. Янковий до політики, здається, нічого не має. ну, попросили колись хлопця у Єдиний Центр, так що тепер усе життя згадувати то. До чого цей заголовок? Він хороший будівельник, а ви усюди ліпите політику. Якийсь звіздець.

 9. йому би ще команду нормальну, а так сам мало що зробить

 10. Симчишину треба толкову команду, тоді все буде гуд….

 11. Якщо не помиляюсь станом на 14 жовтня фасад вже відремонтовано… Укрстандарт відремонтує його ще разок?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.