Тренера безпідставно звинуватили

Кілька днів тому в соціальних мережах ВКонтакті та Facebook з’явилися номери телефонів та деякі данні про членів Кам’янець-Подільської Партії регіонів та прихильників діючої влади.

Відповідальність за ці списки взяв на себе Трибунал Революції(зараз Народний трибунал Майдану – “чорні списки”). Зокрема серед фігурантів цього списку був тренер і президент Камянець-Подільської міської федерації тхеквондоВТФСергій Чайка. Його звинувачували у фальсифікації виборів та підборі «тітушок».

Як нам повідомив пан Сергій він не є членом ПР та не брав участі у різноманітних фальсифікаціях і відправці та підборі «тітушок». Також він зв’язався з керівництвом Народного трибуналу,  якому навів докази своєї непричетності до вищевказаних фактів.

28 лютого офіційна сторінка Трибуналу оприлюднила наступне повідомлення:

«Ще раз публічно вибачаємося перед тренером Сергієм Чайкою. Підтверджуємо, що в “чорні списки” його внесли помилково, лише тому що 23.09.2013 його зафільмували в компанії інших тренерів (мова йде про приїзд в Камянець Ірини Фаріон, де відбулися сутички між прихильниками і противниками політика).

Сергій Чайка стверджує, що він та його тренери прийшли на зустріч лише для того, аби запитати народного депутата про плани розвитку спорту в місті і не брали участі у провокаціях..

Чайка

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.