На Хмельниччині у січні заборгованість із виплати заробітної плати зросла на третину

У Хмельницькій області на 1 лютого 2014р. заборгованість із виплати заробітної плати становила 13 млн.грн., що на 31,5% більше, ніж на початок цього року.

Про це повідомляє Головне  управління статистики в області.

За даними облстату, основна частка боргу із виплати заробітної плати (33,5%) припадала на підприємства промисловості. З кожних 100 невиплачених гривень 26 заборгували своїм працівникам підприємства Кам’янця-Подільського, 18 – Хмельницького, 14 – Шепетівки, 12 – Полонського району.

У структурі загальної суми заборгованості 54,1% боргу утворено на економічно активних підприємствах, 42,1% – на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом, решта – на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2013р. та попередніх роках.

Вчасно не отримали заробітну плату 2,4 тис. працівників економічно активних підприємств, або 1,1% від загальної кількості працюючих. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 2940 грн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.