Перед настанням холодів у хмельничан немає боргів за газопостачання

Упродовж січня–вересня 2016р. населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги 2348,5 млн.грн (135,5% нарахованих за цей період сум). Про це повідомляє Головне управління статистики у Хмельницькій області.

Разом з тим на кінець вересня 2016р. залишається заборгованість населення зі сплати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 31,8 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 9,0 млн.грн, за вивезення побутових відходів – 4,5 млн.грн, за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 2,0 млн.грн.

Водночас, за рахунок перевищення нарахованих бюджетних коштів (призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг) організаціям, що надають домогосподарствам послуги газопостачання над вартістю фактично спожитих послуг, заборгованість населення з оплати цього виду послуг на кінець вересня 2016р. відсутня.

Крім того, з початку року населенням сплачено за електроенергію 316,9 млн.грн, у т.ч у вересні – 38,7 млн.грн. Заборгованість з оплати електроенергії на кінець вересня становила 35,2 млн.грн.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт.год) на одного власника особового рахунку у вересні 2016р. становили 448,3 грн (у вересні 2015р. – 356,6 грн).

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.