Голову Красилівської райради можуть змістити з посади за кількома сценаріями

Голову Красилівської районної ради і колишнього члена Партії регіонів Василя Ходака можуть змістити з посади за кількома сценаріями.

Про це у публікації “Красилівська регіональна влада – 2: встановлення справедливості чи помста опоненту?”, що розміщена на НГП, написав Віктор Адамський.

Згідно з його версій, найпростіший спосіб, щоб Ходак “пішли”, – чинення психологічного тиску. За цим може стояти прискіплива перевірка фінансово-контролюючих та правоохоронних органів, за фактами яких можуть бути відкритті кримінальні справи.

Василь Ходак. Фото з сайту Красилівської райради

Василь Ходак. Фото з сайту Красилівської райради

Другий варіант розвитку подій – винесення питання на сесію районної ради. Автор статті припускає, що цей сценарій приречений на провал, оскільки весь конфлікт необхідно перевести у публічну площину.

Третій варіант – виключення Василя Ходака з депутатської фракції ПР (він пройшов до ради за партійними списками) з подальшою легітимізацію у судах.

За інформацією НГП, наразі голова Красилівської районної ради розглядає варіант добровільно здачі влади, написавши заяву на звільнення за власним бажанням.

Ймовірним наступником Ходака може стати діючий перший заступник голови Красилівської РДА, депутат райради від Партії регіонів Віктор Давидюк.

Як повідомляв НГП, 28 вересня делегати VI конференції  Красилівської районної організації Партії регіонів виключили зі своїх лав голову Красилівської райради Василя Ходака і депутата-регіонала Володимира Снігура.

Їх вигнали з партії “за систематичні порушення вимог статті 4.2. Статуту Партії регіонів,  дискредитацію високого звання члена Партії регіонів та вчинення  дій, несумісних із подальшим перебуванням у лавах партії”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

 1. Ну як втриматись від коментаря, беззаконня по Арсенюківському з приводу фарсу з Ходаком В.І, а реалії такі:
  Порядна високоосвічена людина,пройшла всі щаблі професійної майстерності в нашому місті користується повагою городян.
  Порядний,без статків незаконно нажитих В.І Ходак стояв у витоків створення районного осередку «Партії Регіонів» якого і був першим керівником у районі.
  І коли ця партія стала провладною,до неї різко проявився інтерес у місцевих бізнес акул Олександра і Петра Арсенюків,які ще до недавна молились помаранчевій революції і особисто В.Ющенку, і коли до влади прийшли «регіони» вони дуже швидко змінили свою політичну орієнтацію на 180 градусів,почали шукати заміну щоб залишитись на плаву,кинулись привласнити «Фронт змін» (на той час фінансово потужний проект) та тут їх випередив клан «Гвоздевих» на цю тему ними була випущена спеціальна листівка з обуреннями по цьому випадку. Ну і районну організацію «Партії регіонів» вони отримали за чутками (які не претендують на істину) купити за 100тис. доларів разом із посадою очільника району.
  Отож звичайно,якщо за посаду були витрачені такі кошти, то їх потрібно якимось чином повернути,і звичайно не в законний спосіб, а що у нас ще залишилось – це земля,але земля знаходиться під юрисдикцією райради,і саме тут вони зіткнулись з перепоною в особі голови районної Ради Ходака В.І, що займає тверду порядну позицію.
  Тоді вони почали дерибанити землі державного резерву, хто не знає що це за землі ,поясняю: вони є при кожній сільраді призначені для розвитку і росту сільської громади,так ось,таких земель при Росолівецькій та інших сільських радах не лишилось завдяки Арсенюку,вона вже через підставних осіб перейшла до нього! І вже завтра,якщо в Росолівцях чи іншому населеному пункті молода сім’я захоче отримати землю для збудування будинку та ведення присадибного господарства,то вона цю землю не отримає! а чого коштує місту їхня жага до стяжательства?! Ми залишились без готелю,кінотеатру,стадіону та чудової двоповерхової будівлі в центрі міста.При цьому ні один стоячий проект в районі за період Керування Арсенюка не був здійснений. Та й небуде нічого доброго для людей .За чутками щоб втриматись на цій посаді тому що своє призначення Арсенюк П.І отримав без рекомендацій обласного керівництва,йому довелось подарувати на день народження дружини одного із керівників області автомобіль,а на день народження одного із керівників області 10 тис. доларів,та я не наполягаю на достовірності даної інформації.
  Отож повернемось до фарсу з виключенням з рядів партії регіонів Ходака В.І, що з вами зробилось за 22 роки незалежності,що ви за невелику подачку у вигляді посади,чи призначення коханки згідні голосувати за що завгодно (виключення з лав партії) і лише найшлась одна мужня,порядна людина – голова Гриценівської сільської ради, Куклінський Леонід, який в знак протесту поклав свій партквиток і вийшов з партії,земляки можу3ть пишатись ним. Буде справедливо,якщо члени красилівського осередку партії Регіонів в найкоротший термін проведуть термінове засідання на якому відновлять у своїх лавах Ходака В.І ,і дадуть принципову оцінку діям Арсенюка П.І.
  Годі мовчати,пора діяти ,спитати кожного керівника, що ним зроблено за свою каденцію,для людей,а не для себе!!!

 2. свежий анекдот )

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.