У Красилові перевірили стан дотримання вимог карантинних обмежень на ринку та в магазинах

Учора група чиновників на чолі з першим заступником голови облдержадміністрації Романом Примушем проінспектувати стан дотримання вимог карантинних обмежень у Красилівському районі, повідомляє Хмельницька ОДА.

Першим пунктом зупинки став магазин у с.Радісне, де представники інспекційної групи виявили одразу декілька порушень, зокрема недотримання масочного режиму та вимог щодо кількості відвідувачів в магазині. За цим фактом для відповідного реагування до закладу торгівлі викликали представників Національної поліції.

Далі група перевірила стан дотримання карантину у Красилові, зокрема на центральному ринку, у закладах торгівлі, харчування, сфери побутового обслуговування. Нагадаємо,  що у зв’язку з неблагополучною епідситуацією по COVID-19 відповідно до рішення обласної комісії ТЕБ і НС у районі посилено карантинні обмеження.

Як з’ясували перевіряючі, загалом стан дотримання протиепідемічних заходів як на ринку, так і в окремих магазинах є задовільним. Обмежень щодо прийому відвідувачів дотримуються і ті заклади харчування, які перевірялися.

Роман Примуш доручив керівництву Красиліської РДА вже у найближчі дні силами мобільних груп за участю представників контролюючих органів здійснити об’їзд населених пунктів району, аби нагадати усім про небезпеку коронавірусу та про серйозну фінансову відповідальність за випадки порушення карантину.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.