Красилівчани попрощалися з Героєм

Вчора, пізно ввечері, всі красилівчани зі свічками та лампадками, на колінах зустрічали героя Петра Шемчука, який загинув 8 лютого на Сході країни.

Йому виповнилося лише 23 роки, був командиром взводу. Загинув, підірвавшись на міні, коли йшов на допомогу товаришеві, який був у підбитому танку.

Сьогодні в селі Чепелівка, звідкіля він родом, прощаються з Героєм.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. нехай земля буде ЙОМУ пухом !!!!

 2. ГОСПОДИ! Прийми Його ДУШЕЧКУ
  у Царство своє! Дякуємо тобі за все, наш подільський ГЕРОЮ! ВІЧНАЯ ПАМ’ЯТЬ!

 3. вклоняємося низько Герою!

 4. Героям Слава!

 5. Зі сльозами на очах та зі свічками в руках, стоячи на колінах, під церковний дзвін та вигуки «Слава Україні!», «Героям слава!», «Герої на вмирають!» зустрічав Красилів загиблого 8 лютого на Сході України Героя-земляка 23-річного Петра Шемчука.

  Зустріти жалобну колону на центральні вулиці міста вийшли тисячі красилівчан та утворили живий коридор пам’яті, по якому повільно рухався автомобіль з тілом Героя.

  Ще ніколи наш Красилів не був таким згуртованим й одностайним у своєму великому горі та у прагненні миру й припинення війни.

  Командира танкового взводу Петра Шемчука до рідної домівки супроводжував побратим по зброї, заступник командира 3-го окремого танкового батальйону Олександр Буйволюк, який особисто вирішив віддати останню шану своєму підлеглому та підтримати родину загиблого. Зі слів командира, Петро загинув від російської міни, коли біг до підбитого танка забирати тіло загиблого бойового товариша.

  12 лютого, в селі Чепелівка, Красилівський район прощався із Петром Шемчуком, де з діда-прадіда проживає його родина. Провести Героя в останню путь зібрались понад тисяча небайдужих людей.

  З прощальним словом до побратима звернувся його командир Олександр Буйволюк. Міський голова Ніла Островська запевнила присутніх, що пам’ять про нашого земляка, красилівчанина Петра Шемчука, буде збережена назавжди – в його честь буде перейменовано одну з вулиць міста.

  Міський голова, Красилівська міська рада, її виконавчий комітет, уся громада міста Красилова висловлюють щирі співчуття батькам, бойовим побратимам, усім рідним і близьким покійного.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.