У Хмельницькому подорожчав проїзд у таксі У Хмельницькому подорожчав проїзд у таксі

З 25 лютого у Хмельницькому зросла вартість проїзду у таксі. Як повідомили “Незалежному громадському порталу” у диспетчерській службі таксі 65-65,… Далі »

Закон. Честь. Гідність? Закон. Честь. Гідність?

З 1978 року кам’янчанин Володимир Кошеватий працював водієм у ВАТ «Кам’янець-Подільське АТП – 16855». Проблеми на роботі розпочались 2003 року:… Далі »

Прийнятний курс долара для хмельницьких ринків може бути 17 гривень – підприємець Прийнятний курс долара для хмельницьких ринків може бути 17 гривень – підприємець

Прийнятний курс долара для хмельницьких ринків може бути 17 гривень. Таку думку “Незалежному громадському порталу” висловив місцевий підприємець, член Ради… Далі »

Хмельничани масово вимітають крупи та олію з магазинів і ринків Хмельничани масово вимітають крупи та олію з магазинів і ринків

Через стрімке зростання курсу долара ціни на продукти харчування теж зростають. Хмельничани масово скуповують крупи, цукор та соняшникову олію. На… Далі »

Бензин А-95 на Хмельниччині коштує майже 27 гривень Бензин А-95 на Хмельниччині коштує майже 27 гривень

Найменша ціна на бензин марки А-95 на Хмельниччині складає 20,55 грн, а найвища 26,99 грн. Дизельне пальне – 21 грн,… Далі »

У Кам’янці-Подільському розраховують до 2016 року зменшити споживання газу на 80% У Кам’янці-Подільському розраховують до 2016 року зменшити споживання газу на 80%

За три роки Кам’янець-Подільському комунальному підприємству «Міськтепловоденергія» вдалося зекономити 18 млн. 986 тис. грн., які витрачаються на подальшу реконструкцію системи… Далі »

Симчишин: Хмельницька область може розірвати угоди про співробітництво з областями Росії Симчишин: Хмельницька область може розірвати угоди про співробітництво з областями Росії

Керівництво Хмельницької облдержадміністрації вивчає питання щодо розірвання торгівельних угод з областями Російської Федерації. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив перший заступник… Далі »

Авторинок Хмельниччини: бути чи не бути? Авторинок Хмельниччини: бути чи не бути?

Курсові валютні зміни стають основними визначальними факторами розвитку ринку в цьому році. За своєю суттю, автомобільний ринок жорстко прив’язаний до курсу… Далі »

Хмельницький ринок нерухомості отримав доларовий шок Хмельницький ринок нерухомості отримав доларовий шок

Різкий стрибок курсу долара спричинив падіння цін на нерухомість у Хмельницькому. Але покупці не поспішають вкладати гроші в дешеве житло…. Далі »