У Хмельницькому подорожчав проїзд у таксі

З 25 лютого у Хмельницькому зросла вартість проїзду у таксі.

Як повідомили “Незалежному громадському порталу” у диспетчерській службі таксі 65-65, підвищилася вартість посадочного місця – з 17 до 22 гривні. Також подорожчала плата за кожен кілометр проїзду – з 2,3 до 3 грн.

Як писав НГП, один із власників хмельницької служби таксі заявляв, що на підняття такирів впливає різке здорожчання пально-мастильних матеріалів і автозапчастин.

“Проаналізуймо. Легковий автомобіль, що працює на бензині, у середньому на 100 кілометрів проїзду витрачає 10 літрів пального. Сьогоднішня заправка коштує 230 гривень. Звідси – один кілометр проїзду таксисту обходиться 2,3 гривень при діючому тарифу 2 гривні. Виходить, що, проїхавши кілометр, таксист ще має доплатити”, – зазначив він.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А давайте перевіримо скільки машин у службі їздять на бензині, а скільки на газі? Думаю не здивовані будемо… газ буде якщо не у 100%, то у більшості… То для чого ці макаронні вироби на вухах?

  2. Порталу.
    А попробуйте разобраться, есть ли в городе настоящий собственник такси (машины, наёмные работники, сервис, медицина) или в городе есть диспетчерские службы, которые предоставляют за определенную плату (какую?) эфир отдельным собственникам авто. Знающие люди говорят, что возможна и другая альтернатива без резкого повышения цены.
    Я лично езжу на велосипеде, здоровее и веселее, ну и дешевле.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.