У Хмельницькому зросте проїзд у таксі

Хмельницькі таксисти готують підвищення проїзду через різке здорожчання пально-мастильних матеріалів і автозапчастин.

Наразі йдуть дискусії довкола самої вартості проїзду. Один із власників служби таксі повідомив “Незалежному громадському порталу”, що розглядається варіант здорожчання до 25 гривень за посадку у таксі при нинішньому  17 грн.

Фото "Є"

Фото “Є”

“Обговорюється, що вартість посадки у таксі має бути від 20 до 25 гривень. За кожен наступний кілометр проїзду пропонується брати три гривні. Менше немає смислу ставити ціну. Проаналізуймо. Легковий автомобіль, що працює на бензині, у середньому на 100 кілометрів проїзду витрачає 10 літрів пального. Сьогоднішня заправка коштує 230 гривень. Звідси – один кілометр проїзду таксисту обходиться 2,3 гривень при дійчому тарифу 2 гривні. Виходить, що, проїхавши кілометр, таксист ще має доплатити”, – пояснив він.

“Складність визначення оптимального тарифу полягає ще й у тому, що неможливо спрогнозувати, скільки завтра коштуватимуть пальне і автозапчастини. До прикладу, акумулятор до машини раніше коштував 460 гривень. Тепер – 1400 гривень! Нам важливо, щоб люди користувалися послугами таксі, тому підраховуємо прийнятну вартість проїзду”, – зазначив таксист.

Власник служби таксі додав, що суттєво зменшилася кількість водіїв-таксистів, котрі виїжджали на рейси.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Ой, хлопці, мабуть будете самі себе возити

 2. Вчора їхав з таксистом і розмовляли на цю тему. Він говорить, що більшість таксистів проти даного підвищення тарифів, оскільки суттєво зменшиться кількість пасажирів, й окрім того планується підвищення сплати за ефір. Також він говорить, та й думаю всі це знають, що зараз більшість таксі перейшли на газ, ціна якого 8 грн. Тому на сьогодні діючий тариф вигідний і таксистам і людям.. але не власникам служб…

 3. Повна фігня, всі знають що таксисти їздять на газі, бо навіть коли дзвонишь щоб поїхати на жд вокзал замовляєшь вільний багажник бо там балон, а газ сьогодні 7.85 за літр не самий поганий (авантеджевський).
  А якість послуг неймовірно низька, машини не те що ніякі в них просто буває страшно сідати.
  Був в літку в Одесі був приємно здивований цінами на таксі, а відстані Одеси та Хмельницького порівняйте…. От вам і Хмельницький місто підприємців. Кожний на кожному хочуть заробити…….

 4. Вадим, плохо владеете предметом обсуждения. Владельцам служб вообще по барабану повышение или понижение тарифов. Их доход от этого не зависит, потому как доходная часть образуется из платы за эфир каждого водителя службы, а вот баланс между количеством машин на службе и обеспечением работой большинства водителей на службе их волнует, потому установление справедливых (если это вообще возможно) тарифов – это первоочередная задача владельцев служб.

 5. Жадность порождает бедность

  • Піднімуть, тоді буду їздити у самих крайніх випадках. І думаю що більшість зробить так само. Тому хитрожопість вильється в зменьшення заробітку. Вони ж то їздять на газу по 8 грн.

 6. З подорожченям цін хмельницький і народ буде використовувати таксі в екстріних випадках будете самі себе возити

 7. Газ на сьогоднішній день 25.02 (9.85грн) невідомо що буде взавтра!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.