У Хмельницькому суд у справі газети «Новоросії» знову затягують У Хмельницькому суд у справі газети «Новоросії» знову затягують

Кримінальна справа проти осіб, котрих обвинувачують у розповсюдженні газети «Новоросія» минулого літа у Хмельницькому, все ще розглядається судом. Сьогоднішнє засідання… Далі »

Зазирнути за мантії: квартири і машини хмельницьких VIP-суддів Зазирнути за мантії: квартири і машини хмельницьких VIP-суддів

Голови хмельницьких суддів представили на публічний огляд свої декларації про доходи за 2013 рік. З ними можна ознайомитися на офіційному… Далі »

У Віньківцях здають в оренду відділення райлікарні У Віньківцях здають в оренду відділення райлікарні

Віньковецька центральна районна лікарня оголосила конкурс на передачу в довгострокову оренду з правом викупу приміщення старого дитячого відділення. Відділення, загальна… Далі »

У Новоушицькому районі є 41 укриття на випадок НС У Новоушицькому районі є 41 укриття на випадок НС

Про дії людей та органів влади на випадок виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру потрібно дбати заздалегідь. Передусім, населення цікавить насущне… Далі »

Славута направила до ЗСУ колону автотранспорту Славута направила до ЗСУ колону автотранспорту

Славута повністю виконує поставлені державою завдання щодо мобілізації. Днями земляки проводжали до війська відмобілізованих громадян 1-ї хвилі часткової мобілізації. Як… Далі »

Ольга Богомолець та інструктори НАТО навчали курсантів-прикордонників Ольга Богомолець та інструктори НАТО навчали курсантів-прикордонників

Сьогодні на базі Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького народний депутат, радник Президента та громадський діяч Ольга… Далі »

АМК оштрафував двох хмельницьких нафтотрейдерів на 272 тис. грн за “договорняки” АМК оштрафував двох хмельницьких нафтотрейдерів на 272 тис. грн за “договорняки”

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Рум ЛТД» (м. Хмельницький) та ТОВ «ТК-Ольгерд» (м. Хмельницький) на 272… Далі »