У Хмельницькому суд у справі газети «Новоросії» знову затягують

Кримінальна справа проти осіб, котрих обвинувачують у розповсюдженні газети «Новоросія» минулого літа у Хмельницькому, все ще розглядається судом. Сьогоднішнє засідання знову не стало підсумковим.

На ньому на клопотання адвоката одного з підсудних – Андрія Орєхова – було допитано експерта-лінгвіста з Києва. Попереднє судове засідання, котре відбулось минулого місяця, було присвячено допиту слідчих за бажанням того ж адвоката.

Сьогодні слухання перенесли на 23 лютого знову на прохання адвоката Андрія Орєхова. Названа підстава: захист хоче переглянити деякі моменти з тих відео, котрі є доказами у справі, і частково демонструвались в сьогоднішньому засіданні. При цьому адвокат заявив, що наразі не готовий назвати і подивитись ці моменти. Таким чином суддя переніс розгляд справи ще на 14 днів.

Підозрювані теж заявили, що не готові бути допитаними сьогодні. Отже, наступне засідання відбудеться 23 лютого об 11 годині.

Дослідження доказів та допит підсудних проводяться в фіналі судового розгляду справи. Якби ці дії були завершені сьогодні, до кінця цього місяця вже могло бути оголошено рішення суду.

Затягування процесу в наслідок неявки свідків, неявки адвоката, клопотань адвоката – характерна риса цієї справи. Може скластися враження про те, що сторона захисту робить це навмисне.

Ксенія Орлова

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

 1. В Харкові медсестру-антимайданівку вже посадили. А всі наші антимайданівці пішли на підвищення.
  Ніхто не забутий, ніщо не забуто.

 2. В розгляді справи має прослідковуватися причинно-наслідковий аналіз: ДО ЧОГО МОЖЕ ПРИВЕСТИ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ТАКОЇ ГАЗЕТИ.
  .
  Результат може бути такий самий разючий, як контраст між агресією путінської воєнщини та демагогічними речами Путіна, в яких чітко проявляється профіль Адольфа:
  .
  (Из послания Федаральному собранию, 12.12.2013)
  “..мы не претендуем на звание какой-то сверхдержавы, понимаемое как претензии на мировую или региональную гегемонию, не покушаемся ни на чьи интересы, никому не навязываем своё покровительство, никого не пытаемся учить жить.”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.