«ВОЛЯ» вимагає індексації зарплат, повернення соціальних виплат та передачі частини доходів місцевим бюджетам «ВОЛЯ» вимагає індексації зарплат, повернення соціальних виплат та передачі частини доходів місцевим бюджетам

Політична партія «ВОЛЯ» зареєструвала у Верховній Раді шість законопроектів, які передбачають внесення змін до Держбюджету і дозволять вижити українцям у… Далі »

Проїзд у хмельницьких маршрутках зростає до 3,5 грн Проїзд у хмельницьких маршрутках зростає до 3,5 грн

3 28 лютого підвищується проїзд у громадському транспорті Хмельницького. Як повідомив “Незалежному громадському порталу” начальник міського управління транспорту і зв’язку Петро… Далі »

Міністр молоді і спорту підкине 10-15 млн. грн на реконструкцію хмельницького стадіону “Поділля” Міністр молоді і спорту підкине 10-15 млн. грн на реконструкцію хмельницького стадіону “Поділля”

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов особисто лобіюватиме виділення коштів на продовження реконструкції хмельницького стадіону “Поділля”. Про це сьогодні… Далі »

Комерцiйна фiрма повернула комунальнiй власності орендовані приміщення за 4 млн. грн Комерцiйна фiрма повернула комунальнiй власності орендовані приміщення за 4 млн. грн

Згідно з рішенням Господарського суду Хмельницької області, яке вступило в силу, договір оренди між Хмельницькою обласною радою і ТОВ «Ринок Будтранс-А» від 6 серпня… Далі »

У Кам’янці-Подільському відкрили нові котельні на твердому паливі У Кам’янці-Подільському відкрили нові котельні на твердому паливі

Сьогодні в Кам’янці-Подільському відбулось відкриття двох нових котелень, що працюють виключно на твердому паливі. За попередніми підрахунками завдяки котельням, що… Далі »

У Хмельницькій області посівна кампанія-2015 підскочить на 40% У Хмельницькій області посівна кампанія-2015 підскочить на 40%

У Хмельницькій області посівна кампанія-2015 зросте на 40% і становитиме 2,9 млрд. грн порівняно з минулим роком. Про це “Незалежному громадському… Далі »

Ажіотаж в магазинах Хмельницького та Кам’янця-Подільського поступово спадає Ажіотаж в магазинах Хмельницького та Кам’янця-Подільського поступово спадає

Кам’янець-Подільський, як і більшість міст України, добряче потрясло від «валютного буму». Люди масово скупляли крупи, макарони, олію та цукор. В… Далі »

Найбільший хлібопекар Хмельниччини почав дорожче відпускати буханці для шкіл попри домовленості не підвищувати цін Найбільший хлібопекар Хмельниччини почав дорожче відпускати буханці для шкіл попри домовленості не підвищувати цін

ТОВ “Хмельницький хлібокомбінат” (займає на ринку хлібо-булочних випробів області близько 50%) підвищив відпускні ціни на свою продукцію для навчальних закладів… Далі »

Військові Хмельниччини вийняли з бюджету 100 тис. грн за рахунок “віртуальних” консерв – прокуратура Військові Хмельниччини вийняли з бюджету 100 тис. грн за рахунок “віртуальних” консерв – прокуратура

Військова прокуратура Хмельницького гарнізону Західного регіону України спільно з Держфінінспекцією в Хмельницькій області виявлили факт зловживання та розтрати бюджетних коштів… Далі »

Костянтин Чернилевський: “У часи влади Партії регіонів місто Хмельницький не мало права брати участь у державних програмах” Костянтин Чернилевський: “У часи влади Партії регіонів місто Хмельницький не мало права брати участь у державних програмах”

Початок інтерв’ю з тимчасовим господарем Хмельницького читайте за посиланням https://ngp-ua.info/2015/02/19658 — Чи передбачені в міському бюджеті-2015 гроші на ремонт доріг,… Далі »

На міжнародному дитячому турнірі з фехтування на шпагах у Польщі призеркою стала хмельничанка На міжнародному дитячому турнірі з фехтування на шпагах у Польщі призеркою стала хмельничанка

У польському місті Кальварія відбувся традиційний міжнародний дитячий турнір з фехтування на шпагах, в якому взяли участь 8 спортсменів з… Далі »

У Хмельницькій ОДА добиваються статусу учасника АТО У Хмельницькій ОДА добиваються статусу учасника АТО

Статус учасника бойових дій станом на 5 лютого отримали 64 особи, які не належать до військових формувань чи Нацгвардії. Про… Далі »