Міністр молоді і спорту підкине 10-15 млн. грн на реконструкцію хмельницького стадіону “Поділля”

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов особисто лобіюватиме виділення коштів на продовження реконструкції хмельницького стадіону “Поділля”.

Про це сьогодні він повідомив на прес-конференції з журналістами у Хмельницькому.

Гроші планують взяти з фонду регіонального розвитку. Приблизна сума необхідних коштів – 10-15 мільйонів гривень.

“Я вже домовився з вашим місцевим керівництвом про підготовку всіх необхідних документів. Не впевнений, що мені вдасться. Обсяг коштів (у регіональному фонді розвитку, – НГП) обмежений. Але я буду відстоювати необхідність виділення коштів на фінансування стадіону саме з фонду з регіонального розвитку. Оскільки видатки на капітальне будівництво у бюджеті міністерства не передбачені”, – сказав міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Також він припустив, що результати цього лобіювання будуть відомі за два місяці. Адже саме стільки часу необхідно витратити на підготовку та оформлення документів та інші бюрократичні перепони.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Нгп перетворюється в помийну яму. На жаль. Як він може підкинути якщо ви ж пишите. що нема грошей на капвидатки? тупість на тупості.

  2. Мені здаеться, що Ви помиляетесь! Ніякої ями не буде, оскільки пан Жданов розуміється у таких видах справ. До речі, скоро розпочнеться фінансування ДЮСШ, що приємно вплине на спорт у нашій країні.

  3. Знаю, что будет трудно, но Хмельницкий получит реконструированный стадион. Господин Жданов не любит бросать слова на ветер и через два месяц мы все увидим что процесс пошел!

  4. Хоть и придётся подождать два месяца, но я уверен, что потом продолжится реконструирование данного объекта. Для такого города как Хмельницкий – это важно, так как можна проводить всякого рода соревнования, городскую и обласную спортакиады

  5. А откуда он их подкинет? Из своего кармана? Из городского бюджета? Или из Киева? Че то как-то сомневаюсь..

    Вообще сначала надо создать заново футбольный клуб Подолье.
    Не динамо никакое. А именно ПОДОЛЬЕ которое ни с чем не перепутаешь. Поставить клуб на ноги. Чтоб мог зарабатывать в тч..И вот потом думать про “подкину 10-15млн”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.