Хмельничанка – четверта на етапі Кубка світу з фристайлу

В американському Дір-Веллі на третьому етапі Кубка світу з лижної акробатики хмельничанка  Ольга Полюк посіла четверте місце.

Спочатку у кваліфікаційних змаганнях Ольга з 8-м результатом пробилася до першого фіналу. Далі відібраних 12 спортсменок виконали наступний стрибок з трампліну, продемонструвавши в повітрі нові комбінації з обертів та гвинтів. У підсумку визначилась шістка найкращих, куди з п’ятою сумою балів увійшла Полюк.

В основному фіналі вона попередньо заявила стрибок з коефіцієнтом складності комбінації 3,525, але потім вирішила здійснити більш простий (коефіцієнт 2,9). На це вплинули ряд обставин.

Зокрема, змагання розгортались таким чином, що лідер загального заліку кубку китаянка Ксю Менгтао, котра впевнено виграла кваліфікацію, зірвала складний стрибок у першому фіналі, і вибула з подальшої боротьби. Тож Ольга віддала перевагу стрибку, в якому була впевнена, що вивело її на 4 місце. Попереду неї були дві господарки (американки) та ще одна спортсменка з Китаю.

Українці все ж без нагород з Дір-Веллі не повернулись. Олександр Авраменко у фіналі набрав однакову-другу суму балів, з американцем і за додатковими показниками став третім призером.

Віктор Флентін

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.