Троє легкоатлетів Хмельниччини стали призерами на чемпіонаті України

У Сумах 514 провідних легкоатлетів держави, серед яких 7 заслужених, 44 міжнародного класу і 35 майстрів спорту виборювали нагороди чемпіонату України.

Із 7 представників Хмельниччини до числа призерів пробилися троє майстрів спорту міжнародного класу, котрі спеціалізуються в стрибкових дисциплінах.

Першість в стрибках у довжину серед жінок з результатом 6 м. 41 см. здобула 19-річна хмельничанка Марина Бех, що тренується у Вадима Крушинського.

В стрибках у висоту з жердиною серед чоловіків поза конкуренцією був Олександр Корчмід (Київська/Хмельницька області), який подолав переможний рубіж у 5 м. 50 см., “бронза” в потрійному стрибку серед чоловіків дісталася хмельничанину Дмитру Тидню. Чемпіонам, окрім дипломів та медалей, організатори вручили подарунки та призові від спонсорів.

До залікової 12-ки змогли увійти полончанин Дмитро Каяфа (біг1500м.- 6 місце), кам’янчанини Максим Якимчук ( біг 3000м.-8 місце) та Віталій Капітанець (біг 3000 м. з перешкодами- 11 місце). Малочисельна збірна області у підсумку 16 серед 26 команд.

 Віктор Флентін

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. мОЛОДЦІ !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.