Хмельницька влада вимагає в обласної компенсації 11 млн. грн за лікування іногородніх хворих Хмельницька влада вимагає в обласної компенсації 11 млн. грн за лікування іногородніх хворих

Хмельницька влада вимагає в обласної компенсації на суму 11 млн. грн за лікування іногородніх хворих. Про це в інтерв’ю “Незалежному… Далі »

В Кам’янці-Подільському депутат міськради збирається судитися з журналістами В Кам’янці-Подільському депутат міськради збирається судитися з журналістами

Депутат Кам’янець-Подільської міської ради, голова найбільшої депутатської групи «Кам’янець єдиний» Валерій Слободян має намір судитися з журналістами «Громадського телебачення Podillya.TV»…. Далі »

АМК оштрафував “штатного земельника” Служби автодоріг Хмельниччини АМК оштрафував “штатного земельника” Служби автодоріг Хмельниччини

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПП “Поділляінвентарбюро” (м. Хмельницький) та ПП “Поділляземінвест” (м. Хмельницький) загалом на 127… Далі »

Сергій Лабазюк: «Використання коштів МВФ повинно відбуватися під чітким громадським контролем» Сергій Лабазюк: «Використання коштів МВФ повинно відбуватися під чітким громадським контролем»

Протягом чотирьох років Україна отримає $17,5 млрд від міжнародного валютного фонду, сумарна ж міжнародна допомога становитиме $40 млрд. Ці кошти… Далі »

У Хмельницькому на “чорному ринку” долар досяг 35 грн У Хмельницькому на “чорному ринку” долар досяг 35 грн

Сьогодні станом на 12:00 на речовому ринку “міняйли” продають один долар США 35 гривень. Купують долар за 33 гривні. “Ринковий курс”… Далі »

У Хмельницькому учасникам АТО пообіцяли окрему чергу на землю У Хмельницькому учасникам АТО пообіцяли окрему чергу на землю

Виконуючий обов’язки міського голови Хмельницького Костянтин Чернилевський пообіцяв створити окрему чергу на отримання земельних ділянок для учасників АТО. Про це… Далі »

Василь Птащук: “Експеримент хмельницького ДАІ показав зменшення вуличної злочинності” Василь Птащук: “Експеримент хмельницького ДАІ показав зменшення вуличної злочинності”

Добігає кінця міністерський експеримент з об’єднання хмельницьких даішників і “пепеесників” з єдину патрульну службу. 28 лютого в міністерстві Арсена Авакова… Далі »

Порошенко дав роботу двом суддям з окупованих територій на Хмельниччині Порошенко дав роботу двом суддям з окупованих територій на Хмельниччині

Президент України Петро Порошенко перевів двох суддів з окупованих територій Донбасу на роботу до хмельницького суду. Відповідні Укази глава держави підписав… Далі »

Депутат Болотніков про “ленініаду”:  я особисто пам’ятника не бачив, але він у нас знаходиться Депутат Болотніков про “ленініаду”: я особисто пам’ятника не бачив, але він у нас знаходиться

Активісти та бійці батальйону «Айдар» 23 лютого вдруге прийшли до Хмельницької міської ради, щоб довідатись про долю поваленого пам’ятника Леніну…. Далі »