Хмельницька влада вимагає в обласної компенсації 11 млн. грн за лікування іногородніх хворих

Хмельницька влада вимагає в обласної компенсації на суму 11 млн. грн за лікування іногородніх хворих.

Про це в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу” заявив виконувач обов’язків хмельницького міського голови, секретар ради Костянтин Чернелевський.

За його словами, це закономірна притензія: зі 103 депутатів обласної ради, 70 — мешканці Хмельницького.

“Вони тут проживають з сім’ями, дітьми і онуками. У дитячій міській лікарні нараховується 8 відділень третинного рівня надання медичної допомоги. Тобто лікування можуть проходити будь-який мешканець область”, – сказав посадовець.

“При цьому хмельницькі лікарі ведуть певний облік хворих. Близько 11 млн. грн. щороку витрачається на обслуговування не міських дітей. Тому ми неодноразово про це повідомляли обласну владу і просили компенсувати витрати. До цього переліку можна ще додати лорвідділення міської лікарні, міський травмпункт, міські поліклініки. До чого веду: в державі стартувала бюджетна децентралізація, відповідно, маємо право вимагати в обласної влади компенсації за лікування іногородніх хворих коштом платників податків з Хмельницького”, – наголосив Чернилевський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. анекдот, хай ще вимагають компенсації за те що іногородні сруть в міських туалетах.

 2. і сцють…

  • Це не анекдот, а навпаки, дуже сумно. Виходить, якщо ти не маєш хмельницької прописки, то ти не людина. На лікування вони витрачаються. Не смішили би людей, бо ж все треба платити. Цинічно і дико таке говорити. Але… яку владу маємо – на таку, очевидно, заслужили. Гімно допустили на посади, тепер нюхайте, любі

 3. Смешно, скорая только давление померять может. Все затраты на медикамены – это затраты пациентов. Нет ни пластыря, ни бинта. Какие затраты больницы? Врач без ” благодартности” в виде купюр даже годову не повернет в сторону больного. Смешно. Тратятся разве что на овсяную похлепку и тушеную капесту.

 4. хай ще платять за те що по наших хмельницьких дорогах. і дихають нашим повітрям.

 5. Да,особливо за медицину. Зніміть Василишина і його заступників,можливо тоді будуть хоч трохи боятися. А так все схвачено,за все заплачено.ЖАХ!

 6. ХАМСТВО В МЕДИЦИНІ ПРОЦВІТАЄ ДУЖЕ ДАВНО !!! КУДИ ДИВИТЬСЯ ЛЕСЯ СТЕБЛО – ЦЕ ІЇ ПАРАФІЯ !!!! В КАРДІОДИСПАНЦЕРІ ЗА ОФОРМЛЕННЯ ГРУПИ ІНВАЛІДНОСТІ У ДІЙСНО ХВОРОЇ ЛЮДИНИ ВИМАГАЮТЬ 600 умовних одиниць ! А в поліклініці номер 2 дільничий терапевт АРСЕМОВИЧ ОЛЕНА СЕРГІІВНА В ОЧІ БРЕШЕ ПАЦІЄНТАМ ТА ВІДКРИТО ХАМИТЬ ЇМ ! ТАКИХ ПРИКЛАДІВ КОЖЕН МОЖЕ НАВЕСТИ ВДОСТАЛЬ АЛЕ ЧОМУСЬ МИ МОВЧИМО І ТЕРПИМО ВСЕ ЦЕ !!!! АЛЕ ЛЕСЯ ВАСИЛІВНА ЗАМІСТЬ ТОГО ЩОБ ЗАЙМАТИСЯ ОСВІТОЮ ТА МЕДИЦИНОЮ ОБЛАСТІ ЗАПИСАЛАСЬ У ВОЛОНТЕРИ !!! НЕХАЙ БИ КРАЩЕ ЗАЙМАЛАСЯ СВОЄЮ БЕЗПОСЕРЕДНЬОЮ РОБОТОЮ А НЕ ФОТОГРАФУВАЛАСЯ В ЗОНІ АТО !!!

 7. Кожен вирішує сам,що йому робити,Леся Василівна відчуває своі сили працюючи в ОДА і відвідуючи бійців в АТО,час надзвичайно складний.І побільше б таких,як вона.ініціативних,правдивих і врівноважених,А якщо говорити чесно,то і культура,і архівісти,і освіта всі впідпорядковані ій, У Вас є якісь скарги? Пишіть ій,телефонуйте і заходьте,вона допоможе все вирішити.Така вона людина,активна і енергійна,яка вболіває за долю Украіни і іі кращих синів!

  • Леся, не соромтеся підписуватися.

  • НІ – це не ЛЕСЯ ВАСИЛІВНА СТЕБЛО!!!! Це ії двоюрідна сестра яка без відповідної освіти працює заступником в начальника архіву!!!! А ЯКЩО БУДЕ ПОБІЛЬШЕ ТАКИХ ЯК СТЕБЛО – ПОСАД НА ВСІХ РОДИЧІВ НЕ ВИСТАЧИТЬ !!!! ЯК ДО НЕЇ ЗАХОДИТИ ТА ТЕЛЕФОНУВАТИ – якщо вона зі своєю наставницею ГАЛИНОЮ ВІКТОРІВНОЮ ГУЛКО НАВІТЬ НЕ ВІТАЄТЬСЯ – ТО ЩО ГОВОРИТИ ПРО ІНШИХ ЛЮДЕЙ!!!! До речі ЯНЧУКА МИКОЛУ АНДРІЙОВИЧА ( кандидат в депутати від “УДАРу” в 2012 році) вона також не прийняла!!!!!

 8. Не путайте медицину области и городаЮ Васылышин работает в городе,пусть займется работой,а не ресторанным бизнесом,Везде успел,но ничего толком не сделал.Ему пора на покой!Проведите его пожалуйста,не возможно на это все смотреть!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.