У Хмельницькому учасникам АТО пообіцяли окрему чергу на землю

Виконуючий обов’язки міського голови Хмельницького Костянтин Чернилевський пообіцяв створити окрему чергу на отримання земельних ділянок для учасників АТО.

Про це він заявив у відповідь на претензії громадських активістів  та бійців батальйону «Айдар», котрі 23 лютого, прийшли в міську раду.

Вони заявили, що учасників АТО ставлять в загальну пільгову чергу на отримання земельних ділянок. В цій черзі пільговики різних категорій стоять роками в той час, коли міська рада на кожній сесії виділяє земельні ділянки «потрібним людям».

Костянтин Чернилевський відповів, що влада вже працює над створенням окремої черги для воїнів АТО. В ній перші місця будуть віддані сім’ям загиблих. За ними будуть важко поранені. А потім всі інші.

Разом з тим посадовець повідомив, що Міністерство оборони так і не надало згоди передати на ці цілі колишній полігон в Дубове. Лист міської ради залишився без відповіді. Отже для виділення землі учасникам АТО у міста є лише кілька невеликих масивів.

Якщо заяви на виділення землі будуть розглядатись з порушеннями, учасники АТО можуть звертатися зі скаргами безпосередньо до в. о. мера.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.