В Кам’янці-Подільському депутат міськради збирається судитися з журналістами

Депутат Кам’янець-Подільської міської ради, голова найбільшої депутатської групи «Кам’янець єдиний» Валерій Слободян має намір судитися з журналістами «Громадського телебачення Podillya.TV».

Про це він заявив 17 лютого під час сесії міськради.

Щоправда тоді мало хто повірив у наміри політика, списуючи це на надмірну емоційність, однак дана історія продовжується.

Причиною судової тяганини з журналістами Валерій Слободян називає свідоме перекручування фактів та відверту брехню. Таке обурення у депутата викликав сюжет Громадського «Списки безкарності».

Головний акцент в ролику був зроблений на документах, які «майданівці» наприкінці лютого 2014 року знайшли в кабінеті начальника відділу культури Кам’янець-Подільської РДА Алли Бец.З комп’ютера активісти відновили видалені списки людей, що їхали в різні часи в Київ. Тоді ж ці документи нарікли «Списками антимайдану».

Валерію Слободяну не сподобалось, що його прізвище начебто фігурує в списках «антимайдану». Він запевняє, що був в Києві лише 28 жовтня 2013 року на святкуванні 69-тої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

«Там ж були не тільки представники Партії регіонів, там були і інші партії, були й безпартійні. Люди святкували визволення України від Німеччини, все… Я ніколи не підтримував «антимайдан» і ніколи там не був…А вони починають перекручувати: «не збігаються свідчення, екс-регіонал». Які свідчення, кому свідчення давати? Протести почались в кінці листопада, коли Янукович не підписав Асоціацію», – прокоментував ситуацію НГП Валерій Слободян.

В судді політик проситиме опублікувати спростування та виплатити матеріальну компенсацію.

«Зараз людина така, як вони розуміє тільки матеріально. Матеріально дамо, щоб на АТО перечислили гроші», – повідомив депутат.

В свою чергу один з авторів сюжету Дмитро Романець стверджує, що Громадське не заявляло, що Слободян їздив на «антимайдан» та готове до судової тяганини.

«Ми співставили різні позиції: Громик (один з активістів, що знайшов списки в кабінеті Алли Бец, -НГП) каже, що вони всі їздили на «антимайдан», Бец каже, що вони їздили на підтримку бюджету, Слободян каже, що вони їздили на святкування визволення України від німецько-фашистських загарбників, Середюк(депутат міськради, один з фігурантів сюжету, – НГП) каже, що нічого не було. Максимум, що там звучало, що вони їздили на провладні акції», ,- вважає Дмитро Романець

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.