Депутат Болотніков про “ленініаду”: я особисто пам’ятника не бачив, але він у нас знаходиться

Активісти та бійці батальйону «Айдар» 23 лютого вдруге прийшли до Хмельницької міської ради, щоб довідатись про долю поваленого пам’ятника Леніну.

Їх цікавив не стільки сам пам’ятник, скільки метал, з якого він виготовлений. За словами активістів, пам’ятник був бронзовим, отже коштував близько 2 млн. грн. Вони звинуватили виконуючого обов’язки міського голови Костянтина Чернилевського у тому, що цінний метал не було прийнято на відповідальне зберігання міською радою чи комунальними підприємствами. А також в тому, що саме за наказом керівника міста, пам’ятник передали з комунальної ритуальної служби до приватного підприємства.

На цьому підприємстві є пам’ятник Леніна, але значно менший за той, котрий був повалений у парку імені Чекмана рік тому.

Костянтин Чернилевський відповів, що не причетний до зникнення пам’ятника. Більш того він заявив, що в день повалення відібрав його у активістів, щоб не дати вкрасти. В. о. мера підтвердив, що пам’ятник зник з комунального підприємства, де зберігався. Хто віддавав розпорядження перевезти його до приватної фірми, очільник міськради заявив, що не знає, і що це мають встановити правоохоронні органи. Заяву до них він написав минулої п’ятниці.

“Незалежному  громадському порталу” вдалось поспілкуватися з депутатом міськради та підприємцем Сергієм Болотніковим,  до фірми якого було переміщено Леніна.

Він пояснив, що пам’ятник з комунального підприємства забрали його робітники разом з іншим металом, щоб запобігти крадіжки, адже територія ритуальної служби не охороняється.

“Робочих просто попросили забрати пам’ятник, коли вони допомагали прибрати на території ритуальної служби. І це робилось не за наказом Костянтина Чернилевського. Я особисто пам’ятника не бачив. Але можу точно сказати, що він і зараз знаходиться у нас. Чи це саме той пам’ятник, що стояв у парку Чекмана? Не можу стверджувати, але готовий надати його для обстеження, хоча до сьогодні до мене ніхто не звертався з цього приводу. Ви перші. Підлеглі кажуть, що приходили якісь активісти, подивились і пішли, ніяких претензій не висували. Це вже давно було”, – розповів він.

“Тут важливий інший аспект. Що потрібно активістам: пам’ятник Леніну, чи метал? З цього металу збирались робити  пам’ятник Небесній сотні. Я вважаю, що з комуністичного вождя відливати  пам’ятник Героям України не варто, і ще тоді пропонував безкоштовно надати необхідний і якісний метал від моєї фірми. Якщо потрібні кошти на АТО, то ми вже надали нашим військовим допомоги а більшу суму, ніж коштує пам’ятник. Готові надавати й надалі. Співпрацювали з фондом «Надія», зі спецпідрозділами УМВС та СБУ. З добровольчими батальйонами, правда, не працювали. Я більше довіряю регулярній армії”, – пояснив Сергій Болотний.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. дрібні злодії і жуліки. ви почитайте, що вони плетуть. це просто жах.
  навіщо нам мер в якого вкрали шестиметровий памятник, а він включив глухого.
  почитайте, що пишуть інші. злочин серед білого дня. Громаду мають за дурнів.

  • яку громаду? ви подивіться хто в тій громаді. самі непевно давно вкрали, а зараз грають дурнів. ЗЛОДІЇ…

  • Відверто кажучи,навіть смішно це читати,це все нагадує більш якись “отжим” ніж дію громади!

 2. Якщо хтось вважає ,що вчинено злочин-потрібно діяти згідно закону:звернутися до правоохоронних органів і отримати відповідь.
  А що до інтерв’ю ,то слава Богу ,що в нас є такі підприємці які щиро підтримують наших вояків на сході!

 3. Отож.

 4. Їхні руки нічого не крали! Смішно! Хай тоді людям скажуть ХТО вкрав загальноміське!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.