Військові Хмельниччини вийняли з бюджету 100 тис. грн за рахунок “віртуальних” консерв – прокуратура

Військова прокуратура Хмельницького гарнізону Західного регіону України спільно з Держфінінспекцією в Хмельницькій області виявлили факт зловживання та розтрати бюджетних коштів з боку посадовців військової частин при здійсненні закупівель продовольства.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Військовими прокурорами з’ясовано, що  на Хмельниччині у грудні 2014 року службові особи однієї з військових частин, зловживаючи своїм службовим становищем, безпідставно та без фактичної поставки предмету договору – близько 2 тонн м’ясних консерв, внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості про нібито їх отримання.

У подальшому згадані документи використали для перерахування на рахунок фізичної особи підприємця бюджетних коштів у сумі близько 100 тис. грн. Унаслідок цієї оборудки і злочинних дій військових посадових осіб військової частини «успішний» бізнесмен отримані від військових кошти використав для задоволення особистих фінансових потреб та ведення свого бізнесу.

Як повідомив заступник військового прокурора Хмельницького гарнізону Віктор Петреченко, розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 410  Кримінального кодексу України, – службове  підроблення, привласнення військового майна шляхом зловживання службовим становищем.

Закон передбачає покарання у виді ув’язнення на термін до десяти років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.