Проїзд у хмельницьких маршрутках зростає до 3,5 грн

3 28 лютого підвищується проїзд у громадському транспорті Хмельницького.

Як повідомив “Незалежному громадському порталу” начальник міського управління транспорту і зв’язку Петро Кузьмін, зростання стосуватиметься автобусів – з 2,5 грн до 3 грн та маршрутних таксі – з 3 грн до 3,5 грн. Тарифи на перевезення у тролейбусах міста залишаться незмінними – 1,5 грн.

Крім цього, влада вимагає у перевізників на 20% скоротити виїзд транспорту на лінії. Це означає, що щоденно близько 80 маршруток не виїжджатимуть на маршрути, тим самим даючи можливість заробити тролейбусам.

Кузьмін додав, що на сьогодні хмельницькі маршрутки перевозять пасажирів за тарифом 3 гривні, який розраховувався при вартості пального 14,6 грн/л.
Нагадаємо, що востаннє проїзд у громадському транспорті Хмельницького зростав 24 травня 2014 року.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Краще б зобов’язали тих перевізників використовувати великі автобуси, а то “забивають” “Спрінтери” під зав’язку, що пасажири на голові у водія сидять. То для чого їздити в таких умовах, якщо так само в тісноті можна проїхати і в тролейбусі але вдвічі дешевше.

 2. Тролейбуси ходять зграями в одну сторону. Можна чекати 20-35 хв., і дочекатись 3-4 машини підряд. Яка логіка складання графіків руху тролейбусів в Гречани , хто їх складає, чи має він якусь освіту? Схоже, просто “кидають кості”. От і приходиться їздити забитими маршрутками, бо немає виходу.

  • 20-35 мин. это не проблема, выходите по графику и все нормально, каждые 5 минут ездить и к каждому подъезду никто не будет, особенно в сегодняшнее время. какие-то непонятные истерики.

 3. Я счастлив! С Выставки в Раково 19-й (маршрутка) ходит ну очень редко. В прошлом году хоть 24а был. Закрыли маршрут. А две 3-ки (троллейбус) на город… это издевательство. При поднятии стоимости проезда сокращать количество маршруток и оставлять прежнее количество троллейбусов… это тоже очень “умно”. видимо управляющие “умники” на работу не в троллейбусах добираются.

 4. Хоч би раз зарплату підняли з часу останнього підняття ціни на проїзд. Як ціни – то європейські, а зарпплати? А хто безробітний, то як йому виживати, як дітей ростити? Про це не думає ніхто!!! ДІСТАЛИ!!!

 5. ще один приклад безтолковості влади. зарплати і пенсії залишилися, а ціни ростуть. міська влада лобіює своїх депутатів і вже підняло ціни, щоб Манзій заробив ще більше мільйонів. обласна влада не спішить ціну піднімати, бо переживає за людей, а не за манзіїв з кузьміними.

 6. В області також піднімають тарифи на проїзд. Вже є оголошення в газеті. Що пороби, бензин росте…

 7. пальне росте, запчастини дорожчають, але всеодно все має бути прозорим.

 8. А де ж захисники людей – рада Майдану?

 9. тільки чомусь дорожчає бензин і запчастини лише в Хмельницькому!!! чи ми найбагатші!?? а вже сьгодні чула що водії невдоволенні бо їм бачте мало!!

 10. так нашим усе мало наче усі ми мільонери. нехай невозять пільговиків і діток яким є 7. нехай платять усі або неїдуть.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.